تاپ خبر۲۴: در دیدار وزیر خارجه لوکزامبورگ و هیات همراه با رییس‌کل بانک مرکزی بر برقراری ارتباطات کارگزاری بانکی میان دو کشور تاکید شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک‌ مرکزی، در این دیدار که ظهر چهارشنبه چهارم آذرماه ۹۴ در ساختمان بانک‌مرکزی برگزار شد، ولی‌اله سیف با اشاره به علاقه‌مندی بانکداران […]

تاپ خبر۲۴: در دیدار وزیر خارجه لوکزامبورگ و هیات همراه با رییس‌کل بانک مرکزی بر برقراری ارتباطات کارگزاری بانکی میان دو کشور تاکید شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک‌ مرکزی، در این دیدار که ظهر چهارشنبه چهارم آذرماه ۹۴ در ساختمان بانک‌مرکزی برگزار شد، ولی‌اله سیف با اشاره به علاقه‌مندی بانکداران ایرانی به همکاری‌های دوجانبه گفت: آماده‌ایم در زمینه برقراری ارتباطات کارگزاری و سایر زمینه‌ها از جمله خزانه‌داری، مدیریت ذخایر و خرید و فروش طلا، فعالیت در بازارهای مالی یا اعتبارات کوتاه و بلندمدت با لوکزامبورگ همکاری مشترک داشته باشیم.

رییس‌کل بانک مرکزی همچنین نسبت به بهره‌گیری جامعه بانکداران ایرانی از خدمات مشاوره‌ای و آموزشی نظام بانکی لوکزامبورگ ابراز علاقه کرد.
ژان اسل بورن، وزیر خارجه لوکزامبورگ، نیز در این دیدار گفت: مبادله هیات‌های بانکی میان ایران و لوکزامبورگ به ارتقای سطح روابط اقتصادی منجر خواهد شد. وی پیشنهاد کرد زمینه همکاری موثرتر دو کشور با دیدار بانکداران دو طرف با یکدیگر، فراهم شود.