تاپ خبر۲۴:نخستین تجربه برگزاری آزمون استعدادیابی و تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان، توسط بانک شهر و به صورت همزمان در سراسر کشور صورت گرفت. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، نخستین آزمون استعدادیابی و تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان بانک شهر در ۵حوزه تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز […]

تاپ خبر۲۴:نخستین تجربه برگزاری آزمون استعدادیابی و تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان، توسط بانک شهر و به صورت همزمان در سراسر کشور صورت گرفت.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، نخستین آزمون استعدادیابی و تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان بانک شهر در ۵حوزه تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز به صورت همزمان با هدف انتخاب نفرات مناسب و شایسته برای تصدی پست‌های کلیدی و حساس ایجاد فرصت بهبود و تدوین نظام مدیریت استعدادها، و همچنین تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان واجد شرایط از موقت به دائم برگزار شد‌.
حسین مظلوم، معاون توسعه منابع انسانی این بانک در حاشیه برگزاری این آزمون اظهار کرد: میانگین سنوات خدمتی داوطلبین برای شرکت در این آزمون ۴۶ماه و میانگین سن داوطلبین ۳۱سال تعیین شده بود.
وی با اشاره به واجدین شرایط در آزمون استعدادیابی افزود: ۹۶درصد از واجدین شرایط، شامل کارکنان قراردادی تمام‌وقت با مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر بدون در نظر گرفتن سوابق خدمتی و شرایط سنی بوده‌اند که در فرآیند شناسایی استعدادها حضور داشتند.
مظلوم در ادامه تصریح کرد: از مجموع ۱۴۵۵نفر شرکت‌کننده در آزمون، ۵۳۳نفر خانم‌ها و ۹۲۲نفر را آقایان تشکیل دادند که ۶۹درصد آنان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی، ۳۱درصد کارشناسی‌ارشد و ۳نفر دانشجوی دکتری در این آزمون حضور داشتند.
معاون توسعه منابع انسانی خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۵۰سئوال عمومی و تخصصی، شامل سئوالات اقتصادی، هوش و استعداد عمومی، مهارت‌های هفتگانه رایانه(ICDL)، آئین نگارش و مکاتبات اداری، بانکداری، حقوق بانکی، مبارزه با پولشویی، بازاریابی و ارتباطات اثربخش، هوش و استعدادیابی، زمینه خلق فرصتی یکسان برای همه کارکنان بانک شهر جهت شکوفایی استعدادها و انتصاب برترین‌ها را فراهم کرد.