تاپ خبر۲۴: این روزها با افزایش تعداد افرادی که از خانه مشغول کار هستند، تمیز (و امن) نگه‌داشتن خانه به یکی از کارهای طاقت‌فرسای روزمره بدل شده است. ازآنجایی ‌که حالا دیگر حضور دائمی و ۲۴ ساعته تمامی اعضای خانواده در منزل امری طبیعی است، لذا تمیز نگه‌داشتن روزانه محیط خانه موضوعی بسیار مهم است. […]

تاپ خبر۲۴: این روزها با افزایش تعداد افرادی که از خانه مشغول کار هستند، تمیز (و امن) نگه‌داشتن خانه به یکی از کارهای طاقت‌فرسای روزمره بدل شده است.

ازآنجایی ‌که حالا دیگر حضور دائمی و ۲۴ ساعته تمامی اعضای خانواده در منزل امری طبیعی است، لذا تمیز نگه‌داشتن روزانه محیط خانه موضوعی بسیار مهم است. در این مطلب به شیوه‌های می‌پردازیم که لوازم‌خانگی LG به یاری شما آمده‌ و با بر عهده گرفتن کارهای سنگین روزمره، زمان فراغت بیشتری برای‌تان فراهم آورده‌‌اند؛ تا از مصاحبت با اعضای خانواده لذت ببرید و به کودکان‌تان در انجام کارهای مدرسه کمک کنید.

حضور افراد بیشتر در منزل به معنی تولید و تجمع گردوخاک بیشتر در کف خانه است. جاروبرقی رباتیک LG CordZeroThinQ R9 انجام کار نظافت روزمره منزل را آسان کرده و شما با آسایش بیشتری می‌توانید سرگرم شیرینی‌پزی شوید. تجهیز این محصول به یادگیری عمیق و دو سنسور (ازجمله سنسور ۳D View که امکان دید ۱۶۰ درجه را فراهم آورده) باعث شده تا این ربات نظافتچی با دقت بالایی موانع را شناخته و اتاق‌ها را بر اساس نوع کاربردشان دسته‌بندی کرده و بدون هیچ کمکی، به نظافت و گشت‌وگذار در منزل ‌پردازد.

با استفاده از اپلیکیشن LG ThinQ می‌توانید روی مبل لم داده و انتخاب کنید کدام اتاق برای نظافت و جاروکشی در اولویت است، تا CordZeroThinQ R9 از هر نقطه خانه سریعاً خودش را به آنجا رسانده و مشغول وظیفه ذاتی خود برای فراهم آوردن خانه‌ای تمیز‌تر و سالم‌تر شود. سیستم فیلتراسیون ۵ مرحله‌ای این محصول امکان حذف نزدیک به ۹۹.۹۹ درصدی ذرات ۰.۵ تا ۴.۲ مکرومتری را فراهم می‌آورد. لذا به بهترین شکل ممکن میزان هیره‌های گردوخاک ، شوره‌ گربه، گرده گیاهان و قارچ‌ها در فضای خانه به حداقل می‌رسد.

ناگفته پیدا است که هوای سالم و تازه همیشه باعث احساس شادابی بیشتر می‌گردد. جاروکشی و گردگیری مداوم در این زمینه کاملاً لازم است، اما اغلب کافی نیست. دستگاه تصفیه هوای LG PuriCare™ ۳۶۰ با طراحی منحصربه‌فرد ۳۶۰ درجه‌ای خود، هوای تصفیه‌شده را در تمام جهات درون خانه پخش می‌کند تا تمامی اعضای خانواده تنفسی راحت‌تر داشته باشند. در صورت لزوم، قابلیت Clean Booster این دستگاه می‌تواند هوای تازه و تصفیه‌شده را تا فاصله ۷.۵ متری پرتاب کند و هم‌زمان به سمت چپ و راست بچرخد، تا هوای تازه در سریع‌ترین زمان ممکن به‌تمامی بخش‌های منزل سرایت کند.

اگر هم دنبال گزینه‌ای باقابلیت حمل راحت‌تر هستید تا بتوانید آن را از آشپزخانه به اتاق‌خواب یا اتاق بازی و حتی اتومبیل ببرید، دستگاه تصفیه هوای LG PuriCare Mini قادر است در هر مکانی هوای تازه لازم را تأمین کند. این دستگاه تصفیه هوای کوچک و قابل‌حمل با باتری قابل شارژ از سیستم فیلتراسیون ۴ مرحله‌ای بهره می‌برد که به شکل مؤثری تمامی ذرات خطرناک هوا را از بین خواهد برد.

لوازم‌خانگی ال‌جی نه‌تنها امکان لذت بیشتر از مزایای زندگی در محیطی سالم‌تر و تمیز‌تر را برای افراد خانواده فراهم می‌آورند، بلکه به شما و خانواده‌تان این امکان را می‌دهند تا با صرفه‌جویی در زمان، بر امور مهم‌تری همچون باهم بودن و لذت بردن از زندگی متمرکز شوید. یک‌خانه تمیز، یک‌خانه شاد است که معجزه شادی را در خانواده جاری می‌سازد.