تاپ خبر۲۴:افرادی که صبح روز چهارشنبه دوم اردیبهشت ماه از جلوی چهار مرکز خرید پایتخت، علاءالدین، بازار موبایل و مگاشاپ زنجیره‌ای قلهک عبور می‌کردند، شاهد صحنه جالبی بودند. جمعیت نسبتاً زیادی، با چهره‌های خسته اما خوشحال، پشت در این مراکز صف کشیده بودند و برای باز شدن درها، لحظه‌شماری می‌کردند. جمعیتی که نظر هر عابری […]

تاپ خبر۲۴:افرادی که صبح روز چهارشنبه دوم اردیبهشت ماه از جلوی چهار مرکز خرید پایتخت، علاءالدین، بازار موبایل و مگاشاپ زنجیره‌ای قلهک عبور می‌کردند، شاهد صحنه جالبی بودند. جمعیت نسبتاً زیادی، با چهره‌های خسته اما خوشحال، پشت در این مراکز صف کشیده بودند و برای باز شدن درها، لحظه‌شماری می‌کردند. جمعیتی که نظر هر عابری را جلب می‌کردند و برای آن که جزو اولین خریداران گوشی‌های جدید سامسونگ در ایران باشند، خود را از ساعات اولیه بامداد چهارشنبه، به این مراکز خرید رسانده بودند.
روز دوم اردیبهشت ماه، فروش ویژه پرچمدارهای شرکت سامسونگ آغاز شد. محصولات GALAXY S6 و S6 edge که پیش از این پیش‌ ثبت‌نام اینترنتی آنها انجام شده بود، امروز بالاخره در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفتند. خریداران این گوشی‌ها که از قبل برای خرید آنها، در وب‌سایت سامسونگ نام‌نویسی کرده بودند، روز چهارشنبه موفق به دریافت گوشی مورد علاقه‌شان شدند. تعدادی از این افراد حتی شب قبل را نیز پشت در این مراکز خرید صبح کرده بودند تا امروز جزو اولین نفراتی باشند که این محصول را در ایران دریافت می‌کنند. به گفته یکی از مسئولان فروشگاه قلهک، دو نفر اولی که در این فروشگاه موفق به خرید S6 شدند، از دو شب قبل، در صف ایستاده و شب را تا صبح در ماشین سپری می‌کردند.
سامسونگ برای اولین نفراتی که S6 یا S6 edge را در ایران دریافت کردند، جوایزی چون سفر به استانبول، Level Box (اسپیکر وایرلس) و کارت هدیه نقدی در نظر گرفته بود. این شرکت پیشتر در روز ۲۶ فروردین ماه ۱۳۹۴، طی مراسمی که همزمان با دیگر کشورهای منطقه، برای خبرنگاران و توزیع‌کنندگان محصولاتش در ایران، در مرکز خرید چارسو برگزار کرد، به معرفی این گوشی‌های جدید پرداخت. در مراسمی که با حضور توزیع‌کنندگان محصولات سامسونگ برگزار شد، محمد سلوکی مجری مراسم بود و محسن طنابنده بازیگر سینما و تلویزیون نیز حضور داشت. مدیرعامل شرکت ایرانسل نیز که یکی دیگر از میهمانان این مراسم بود، در سخنانی با برشمردن امکانات پیشرفته گوشی‌های S6 و S6 edge، از طرحی خبر داد که طی آن خریداران این گوشی‌ها، یک عدد سیم‌کارت‌ اعتباری ایرانسل هدیه خواهند گرفت. طی این مراسم و با انجام قرعه‌کشی، به تعدادی از فروشندگان برتر گوشی نوت۴ سامسونگ، هدایای سفر به جزیره سیشل، مالزی، دوبی و استانبول تعلق گرفت. شرکت سامسونگ همچنین در همان شب طی مراسمی عمومی، این گوشی‌ها را به مردم معرفی و امکان تجربه محصول را نیز برای آنها فراهم کرد.