تاپ خبر۲۴:با کسب بیشترین آرای در اجلاس متخصصین باینکس(Bainex)، تندیس زرین برترین مدیر روابط‌عمومی در سیستم بانکی، بورس و بیمه به پاس تلاش‌های مستمر به بانک شهر اعطاء شد‌. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، در دومین اجلاس متخصصین و روسای بانک، بیمه، بورس و شرکت‌های تاثیرگذار […]

تاپ خبر۲۴:با کسب بیشترین آرای در اجلاس متخصصین باینکس(Bainex)، تندیس زرین برترین مدیر روابط‌عمومی در سیستم بانکی، بورس و بیمه به پاس تلاش‌های مستمر به بانک شهر اعطاء شد‌.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از مدیریت امور ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، در دومین اجلاس متخصصین و روسای بانک، بیمه، بورس و شرکت‌های تاثیرگذار در اقتصاد کشور که در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، تندیس زرین “موثرترین مدیریت روابط‌عمومی و ارتباطات” به دکتر فرشاد فخیمی، مدیر امور ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، اختصاص یافت.
این اجلاس با حضور تنی چند از مدیران ارشد بانک‌ها، بیمه‌های خصوصی و دولتی، مدیران صنایع و کارخانجات از جمله سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بورس و اوراق بهادار و دبیرخانه توسعه صنایع ملی ایران و در آستانه روز روابط‌عمومی و ارتباطات برگزار شد.
بر این اساس، بانک شهر به دلیل خلاقیت و ابتکار، ایجاد توسعه و رشد درون سازمانی و برون‌سازمانی در بخش‌های تخصصی همچون ارائه خدمات نوین در قالب طرح‌های کاربردی، حضور فعال و تاثیرگذار در بازار بورس و سرمایه‌، جلب اعتماد مشتریان با ارائه خدمات تخصصی و ارائه میزان تسهیلات و حمایت‌های مالی و اعتباری و همچنین با توجه به مسئولیت‌ها و تعهدات اجتماعی در سطح کشور و افزایش جذب سرمایه و گردش‌های مالی، به عنوان کاندیدای دریافت این جایزه در نظر گرفته شد.
همچنین با توجه به تلاش‌های صورت گرفته در توسعه و رشد شعب و نحوه دسترسی مشتریان، توسعه خدمات الکترونیکی و اینترنتی در سال‌۹۳ و تحقق بانک پیشرو و مبتکر در ارائه خدمات بانکداری الکترونیک، در دو بخش دریافت “نشان و استاندارد بین‌المللی کیفیت و اعتبار در خدمات بانکداری” از سوی کشور آلمان و همچنین “موثرترین مدیریت روابط‌عمومی و ارتباطات مبتنی بر تلاش‌های مستمر”‌، مطرح و نشان زرین دریافت کرد‌.