تاپ خبر۲۴: شرکت ایسوس از مجموعه جمهوری گیمرها (ROG)، هدستی جدید به نام STRIX Wireless، اولین هدست مخصوص بازی و بدون سیم از سری ROG STRIX را معرفی نموده است. این محصول دارای فناوری بی سیم ۲٫۴ GHz، صدای مجازی ۷٫۱ کاناله، بیش از ۱۰ ساعت کار با یک بار شارژ و تطابق با طیف […]

تاپ خبر۲۴: شرکت ایسوس از مجموعه جمهوری گیمرها (ROG)، هدستی جدید به نام STRIX Wireless، اولین هدست مخصوص بازی و بدون سیم از سری ROG STRIX را معرفی نموده است.

این محصول دارای فناوری بی سیم ۲٫۴ GHz، صدای مجازی ۷٫۱ کاناله، بیش از ۱۰ ساعت کار با یک بار شارژ و تطابق با طیف وسیعی از دستگاه ها، کامل ترین و بهترین هدست مخصوص بازی است و می تواند صدایی بی نظیر را برای گیمرها به ارمغان بیاورد.

بیش از ۱۰ ساعت کار با یک بار شارژ

هدست مخصوصو بازی ROG STRIX با داشتن فناوری بیسیم ۲٫۴ GHz، صدایی با دقت بسیار بالا را برای گیمرها فراهم می کند. این هدست با داشتن دو آنتن که به صورت خودکار سوییچ می شوند، امکان ارتباطی پایدار با کامپیوتر را فراهم می کند و البته قابل ذکر است که سیگنال آن تا ۱۵ متر فاصله را با کیفیت بالا پوشش می دهد. ROG STRIX با داشتن باتری قابل شارژ و ظرفیت ۹۰۰mAh و همچنین مصرف پایین، می تواند ۱۰ ساعت کار مداوم را تنها با یک بار شارژ برای گیمرها تضمین نماید.

صدای مجازی همه جانبه ۷٫۱ کاناله

ROG STRIX با همکاری Sonic Studio به گیمرها این امکان را می دهد که از صدای مجازی ۷٫۱ کاناله در بازی لذت ببرند. با این فناوری اختصاصی ایسوس، گیمرها می توانند تمام صداهای شلیک، قدم برداشتن و اصوات محیط بازی را به صورت دقیق حس کنند. Sonic Studio همچنین کنترل کاملی برای طیف وسیعی از تنظیمات صدا (مانند اکولایزر پیشرفته و بالانس بلندگوی ۷٫۱) در اختیار کاربر قرار می دهد.

ارتباط آسان با کنسول ها و موبایل ها

از همه مهم تر اینکه هدست ROG STRIX را می توان به PC، Mac و PlayStation 4 (به صورت بی سیم) متصل نمود. به همراه این هدست، همچنین یک آداپتور ۳٫۵ mm چهار کاناله (میکروفون/صدا) و۱٫۵ متر کابل توسعه نوع Y، برای اتصال به طیف وسیعی از دستگاه ها مانند Xbox One، تلفن های هوشمند و تبلت ها و همچنین اتصال با سیم به Mac و PlayStation 4 قرار داده شده است.

درباره ROG STRIX

سری STRIX جدیدترین عضو جمهوری گیمرها (Republic Of Gamers) است. عملکرد عالی، فناوری های جدید و کیفیت بالای سری ROG در سری STRIX نمودی جدید و منحصر به فرد پیدا کرده است. طراحی شیک، زیبا و رنگ های جذاب این سری، انرژی مضاعفی را در گیمرها ایجاد می کند تا تجربه ای کاملا متفاوت را از محیط بازی داشته باشند. قدرت جدیدی از راه رسیده است، به جمهوری گیمرها ملحق شوید و قدرت بی نهایتROG STRIX را تجربه کنید.