تاپ خبر۲۴: شرکت ایسوس به عنوان پرفروش ترین و برترین برند در زمینه تولید مادربورد، هم اینک متنوع ترین رده مادربوردها را برای هر موقعیت و عملکردی داراست. نیاز به کوچک بودن مادربورد در صنعت باعث شد تا ایسوس مادربوردهایی با فرم فاکتور Mini-STX و سوکت های رایج LGA اینتل طراحی و تولید کند. این […]

تاپ خبر۲۴: شرکت ایسوس به عنوان پرفروش ترین و برترین برند در زمینه تولید مادربورد، هم اینک متنوع ترین رده مادربوردها را برای هر موقعیت و عملکردی داراست.

نیاز به کوچک بودن مادربورد در صنعت باعث شد تا ایسوس مادربوردهایی با فرم فاکتور Mini-STX و سوکت های رایج LGA اینتل طراحی و تولید کند. این مادربوردهای ۵ اینچی، تمامی ویژگی های یک مادربورد کامل را دارا هستند ولی در طراحی آن ها، تمامی قطعات بسیار کوچک و فشرده تر از مادربوردهای با فرم فاکتور بزرگ می باشد. علاوه بر آن، ایسوس با قرار دادن ویژگی هایی خاص برای دوام و پایداری هرچه بیشتر در هنگام استفاده، آنها را به یک انتخاب عالی برای فضاهای محدود در محیط صنعتی تبدیل کرده است.

مادربوردهای کامل در ابعاد Mini-STX با فقط سایز ۵٫۵ اینچ

این رده از مادربوردهای ایسوس با توجه به سایز ۵ اینچی، بسته به مدل و سری، تمامی ویژگی مانند عدم محدودیت در انتخاب پردازنده، قابلیت ارتقای رم و ذخیره سازها، پورت ها و ورودی/خروجی های متنوع نظیر USB 3.1 Type C، USB 3.0 ، HDMI، Display Port، پشتیبانی از رابط پرسرعت M.2 را مانند یک مادربورد ATX دارا است. همچنین ایسوس با راهکارهایی نظیر اضافه کردن ۴ پورت com از طریق رابط M.2، سازگاری و انعطاف پذیری بیشتری را به این سری بخشیده تا با هر نوع نیاز کاربری در صنعت قابل استفاده باشد.

این سری با طراحی هوشمند و راهکارهای مدیریتی-امنیتی در طراحی مادربورد، در صنعت، امنیت و مدیریت را در بالاترین سطح ممکن ساخته است. فناوری های نظیر Intel Trusted Execution و ماژول پلتفرم معتبر(TPM) قابل ارتقا، امنیت سیستم و شبکه را بیش از پیش بهبود می بخشد.

سازگاری و تطبیق پذیری با سیستم های از پیش اسمبل شده

سازگاری و امکان استفاده در سیستم های از پیش اسمبل شده (AIO) و (PIO) از دیگر خصوصیات در طراحی بهینه سخت افزاری آن است. به طور مثال رابط PCIe x16 در این سری از مادربورد ها ۹۰ درجه چرخیده و امکان استفاده از کارت های گرافیک قدرتمند در سیستم های AIO فراهم است. همچنین ایسوس برای بالابردن پایداری هرچه بیشتر در مدت زمان طولانی، این سری از مادربورد ها را با پوشش مخصوص ضد رطوبت پوشانده تا کمترین مشکل با محیط های کاری و صنعتی را داشته باشد.

پایداری و سازگاری در رده صنعتی

یکی از دلایل محبوبیت های مادربوردهای ایسوس بالاترین سازگاری با قطعات و پروتکل های رایج است. به طور مثال، استفاده از نسل سوم بایوس های صنعتی ایسوس موسوم به Crashfree BIOS 3 امکان بازیابی و تعمیر خودکار بایوس را به مادربورد می دهد و یا با پشتیبانی از فناوری Intel vPro، مدیریت منابع و دیگر راهکارهای تاثیرگذار در هزینه را به رایگان در اختیار کاربر قرار می دهد. در حال حاضر استفاده از کامپیوتر، جزء جدا نشدنی زندگی انسان شده است. ابعاد کوچک، راهکارهای مدیریتی و امنیتی، این مادربوردها را به یکی از ملزومات تولیدکنندگان و شرکت های امروزی تبدیل کرده است.