چهارشنبه, ۰۲ مهر ۱۳۹۹

با بانک ملی ایران کسب و کارتان را شکوفا کنید

تاپ خبر۲۴: مشتریان گرانقدر بانک ملی ایران می توانند با شرایط ویژه تسهیلات خرید دین این بانک، کسب و کار خود را رونق داده و درآمدشان را تضمین کنند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک شرایطی را فراهم کرده تا صاحبان کسب و کار و بنگاه های اقتصادی که نیازمند نقدینگی هستند بتوانند با دریافت نقدینگی چک و اوراق تجاری شان که دارای مهلت پرداخت دیرتری نسبت به زمان مورد نیازشان است، به میزان مورد نیاز خود تامین مالی کنند.
در روش تسهیلات دهی خرید دین، بانک دین مدت دار بدهکار را به کمتر از مبلغ اسمی و درج شده در متن اسناد و اوراق تجاری مانند چک و سفته به صورت نقدی از داین و مشتری خریداری می کند بدین ترتیب مشتری می تواند زودتر از موعد مقرر نقدینگی مورد نیاز خود را به دست آورد.
بانک ملی ایران در سه ماه نخست امسال تعداد ۱۲ هزار و ۷۶۷ فقره از این تسهیلات به ارزش ۲۴ هزار و ۶۲۷ میلیارد ریال را به متقاضیان پرداخت کرده است.
بر این اساس سهم تسهیلات خرید دین از مجموع تسهیلات پرداختی بانک اعم از عقود مبادله ای، مشارکتی و قرض الحسنه در مدت مذکور بیش از ۱۰ درصد بوده است.
خرید دین به منظور ایجاد تسهیلات لازم برای تمامی بخش های اقتصادی قابل انجام است و در چارچوب ضوابط و مقررات و با رعایت دستورالعمل ها و آیین نامه های بخش اعتباری از جمله آیین نامه تسهیلات و تعهدات کلان و همچنین سیاست اعتباری سالانه صورت می گیرد که همه مشتریان بانک در همه بخش ها می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.
نرخ سود این تسهیلات با نرخ مصوب شورای پول و اعتبار و رعایت آیین نامه ها و دستورالعمل های مربوطه محاسبه می شود.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در یکشنبه, ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۰۳ ب.ظ

دیدگاه