تاپ خبر۲۴ : یازدهمین دوره مسابقات بین المللی کاراته جام ایران زمین با حمایت بانک گردشگری برگزار شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری؛ این دوره مسابقات در سبک شوتوکان و در دو رشته کاتا و کومیته برگزار شد و بیش از ۱۰۰۰ ورزشکار از ۷ کشور حضور داشتند. بر […]

تاپ خبر۲۴ : یازدهمین دوره مسابقات بین المللی کاراته جام ایران زمین با حمایت بانک گردشگری برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری؛ این دوره مسابقات در سبک شوتوکان و در دو رشته کاتا و کومیته برگزار شد و بیش از ۱۰۰۰ ورزشکار از ۷ کشور حضور داشتند.
بر این اساس مسابقات بین المللی جام ایران زمین درگروه آقایان و بانوان برگزارشد که آقایان در ورزشگاه شهید افراسیابی به مبارزه پرداخته و ورزشگاه شهید کبکانیان پذیرای مسابقات بانوان بود.
این مسابقات در سطح بالایی برگزار شد به طوریکه بسیاری از چهره های صاحب نام بین المللی و قهرمانان اروپا در کنار اعضای تیم ملی ایران و بهترین های سال ۹۴ کاراته کشورمان به مبارزه پرداختند.
از دیگر نکات جالب این دوره از مسابقات می توان به حضور ۸۰ داور بین المللی از کشورمان در گروه بانوان و آقایان اشاره کرد.
گفتنی است بانک گردشگری پیش از این نیز حامی مسابقات مختلف ورزشی بوده که از آن می توان مسابقات واترپلو قهرمانی باشگاه های آسیا ، مسابقات کارتینگ قهرمانی کشور و مسابقات آزاد تراپ بانوان کشور را ذکر کرد.