تاپ خبر۲۴: بانک کارگشایی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران به منظور رفع نیازهای فوری و ضروری متقاضیان بیش از ۳۸ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه و جعاله در دو ماه ابتدای سال جاری پرداخت کرده است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک ملی ایران به عنوان یک بنگاه اقتصادی، […]

تاپ خبر۲۴: بانک کارگشایی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران به منظور رفع نیازهای فوری و ضروری متقاضیان بیش از ۳۸ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه و جعاله در دو ماه ابتدای سال جاری پرداخت کرده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک ملی ایران به عنوان یک بنگاه اقتصادی، ضمن ارتقای جایگاه خود در نظام بانکی و افزایش نقش آفرینی در صنعت بانکداری نوین، همواره در اندیشه خدمت رسانی و گره گشایی از نیازهای مردم است و از این رو همت و توان این بانک در جهت رفع مشکلات مالی آحاد افراد جامه از طریق خدمت رسانی در شعب بانک کارگشایی در سراسر کشور را می توان یکی از نمودهای این خدمت رسانی دانست.
بانک کارگشایی با بهره گیری از ۱۳ شعبه جهت نیازهای ضروری متقاضیان در ازای ترهین طلاآلات، تسهیلات قرض الحسنه اعطا می کند.
این بانک در مدت مذکور تعداد ۳۲ هزار و ۲۶۷ فقره تسهیلات قرض الحسنه به ارزش بالغ بر ۴۸۲ میلیارد ریال به متقاضیان تخصیص داده است.
همچنین تعداد شش هزار و ۳۲۷ فقره تسهیلات جعاله به ارزش ۵۶۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.
میزان تسهیلات قرض الحسنه برای هر نفر حداکثر یک فقره سند ۲۰ میلیون ریالی در ازای ترهین ۱۰۰ گرم طلا در هر قرارداد و تسهیلات جعاله تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال در ازای ترهین ۱۴۳ گرم طلا است.
مدت زمان باز پرداخت تسهیلات قرض الحسنه و جعاله کارگشایی در یک قسط و حداکثر تا یک سال است.
شعبه مرکزی بانک کارگشایی در میدان محمدیه تهران قرار دارد. برای اطلاع از آدرس شعب این بانک می توانید به سایت بانک ملی ایران و بخش خدمات بانکی مراجعه کنید.