تاپ خبر۲۴: بانک پاسارگاد در اولین اجلاس حامیان محیط زیست با رویکرد HSE موفق به کسب تندیس سازمان حامی محیط‌زیست شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، در این اجلاس که توسط دانشکده محیط زیست دانشگاه‌تهران و موسسه بین‌المللی ایمن شریف و با نظارت مستقیم سازمان محیط‌زیست، در تاریخ ۸ بهمن […]

تاپ خبر۲۴: بانک پاسارگاد در اولین اجلاس حامیان محیط زیست با رویکرد HSE موفق به کسب تندیس سازمان حامی محیط‌زیست شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، در این اجلاس که توسط دانشکده محیط زیست دانشگاه‌تهران و موسسه بین‌المللی ایمن شریف و با نظارت مستقیم سازمان محیط‌زیست، در تاریخ ۸ بهمن ۱۳۹۳ و در سالن همایش‌های سازمان حفاظت محیط‌زیست برگزار شد، مقالات و سخنرانی‌هایی در خصوص رعایت موازین محیط‌زیستی توسط سازمان‌ها، تجربیات سازمان‌ها در زمینه‌ی پیاده‌سازی مدل‌های سبز و رعایت بهداشت و ایمنی محیط کار ارایه شده و به بانک پاسارگاد تندیس زرین این همایش به عنوان سازمان حامی محیط زیست اهدا شد.

حضور بانک پاسارگاد در این اجلاس، به عنوان بانک حامی محیط‌زیست، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و نهادینه شدن نگاه جدی سازمان‌ها و شرکت‌ها به توسعه‌ی پایدار و ترویج فرهنگ حفاظت و صیانت از محیط زیست بود.

گفتنی است بانک‌پاسارگاد به عنوان یک بانک‌سبز تلاش بسیاری در راستای حفاظت از محیط‌زیست کرده و این مهم را جزء مسئولیت‌های اصلی خود می‌داند. ترویج بهره‌مندی از بانکداری مجازی و بانکداری الکترونیک، ارایه انواع خدمات و محصولات به منظور تسهیل در ارایه خدمت، تامین امنیت و ایمنی بیشتر مشتریان، ارایه تسهیلات لازم به دسته‌ها و گروه‌های مردمی حامی محیط‌زیست و تلاش برای فرهنگ‌سازی در این مورد یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های این بانک در پاسداری از محیط‌زیست است.