تاپ خبر۲۴: بانک پاسارگاد در بیستمین همایش ملی انجمن متخصصان محیط زیست ایران، که با محور« توسعه پایدار و محیط زیست چالش‌ها و راهکارهای ملی و منطقه‌ای ( ارزیابی برنامه‌های توسعه)» برگزار شد، موفق به کسب عنوان حامی محیط‌زیست در کشور شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، در این همایش که […]

تاپ خبر۲۴: بانک پاسارگاد در بیستمین همایش ملی انجمن متخصصان محیط زیست ایران، که با محور« توسعه پایدار و محیط زیست چالش‌ها و راهکارهای ملی و منطقه‌ای ( ارزیابی برنامه‌های توسعه)» برگزار شد، موفق به کسب عنوان حامی محیط‌زیست در کشور شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، در این همایش که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برگزار شد، دکتر لاریجانی رییس مجلس‌شورای‌اسلامی، دکتر میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مدیران و مسئولان حضور داشتند.

در این مراسم بانک‌پاسارگاد به عنوان تنها سازمانی که گام‌های موثری در جهت حفظ محیط‌زیست و همچنین فرهنگ‌سازی برای این امر مهم برداشته‌است، مورد تقدیر قرار گرفت و تندیس و لوح تقدیر این همایش را از آن خود کرد. در بخشی از این لوح‌تقدیر آمده‌است: ” اهتمام به حفظ محیط‌‌زیست موهبتی است الهی که در جای‌جای قرآن‌کریم مورد تاکید قرار گرفته‌است. این لوح یادبود به پاس تلاش ارزشمند جنابعالی و سازمان متبوع در ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست تقدیم حضور می‌گردد.”

گفتنی است بانک‌پاسارگاد، به عنوان یک بانک‌سبز و در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، پاسداری و حفاظت از محیط‌زیست را در زمره مهم‌ترین رسالت‌ها و مسئولیت‌های خود می‌داند و اعتقاد دارد به عنوان یک سازمان مالی و اقتصادی با اقداماتی همچون ترویج فرهنگ بهره‌مندی از بانکداری‌مجازی و بانکداری‌الکترونیک، برگزاری دوره‌های آموزش بانکداری‌الکترونیک به هزینه خود در سازمان‌ها و شعبه‌ها، تامین امنیت و ایمنی بیشتر مشتریان، ارایه تسهیلات لازم به دسته‌ها و گروه‌های مردمی حامی محیط‌زیست، توجه ویژه به فرهنگ‌سازی در این مورد و … می‌تواند در این مسیر تاثیرگذار باشد.