تاپ خبر۲۴:  بانک‌پاسارگاد در راستای ارایه خدمات و محصولات مختلف به مشتریان، انواع خدمات ارزی و بین‌المللی را به هم‌میهنان ارایه می‌دهد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی، ضمن اعلام این خبر گفت: بانک پاسارگاد انواع خدمات ارزی و بین‌المللی را در شعبه‌های خود به […]

تاپ خبر۲۴:  بانک‌پاسارگاد در راستای ارایه خدمات و محصولات مختلف به مشتریان، انواع خدمات ارزی و بین‌المللی را به هم‌میهنان ارایه می‌دهد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی، ضمن اعلام این خبر گفت: بانک پاسارگاد انواع خدمات ارزی و بین‌المللی را در شعبه‌های خود به هم‌میهنان گرامی ارایه می‌دهد. این خدمات در راستای رفاه حال مشتریان گرامی و تسهیل در انجام امور ارزی و بین‌المللی در اسرع وقت و با کیفیتی بسیار خوب به این عزیزان ارایه می‌شوند. وی ادامه داد: بانک‌پاسارگاد آمادگی پذیرش سپرده‌های ارزی هم‌میهنان را برای دوره‌های ۳ ماهه، ۶ ماهه و یک ساله دارد. همکاران ما در شعبه‌های بانک‌پاسارگاد در سراسر کشور آماده ارایه این خدمات و همچنین ارایه اطلاعات لازم به مشتریان عزیز هستند.

رفیعی افزود: صادرکنندگان محترم به منظور افرایش توان تولید و صادرات خود می‌توانند از تسهیلات ارزی بانک‌پاسارگاد استفاده کنند. همچنین واردکنندگان عزیز نیز می‌توانند از خدمات ارزی این بانک جهت واردات کالا، مواد اولیه و تجهیزات از طریق گشایش اعتبار اسنادی، بروات اسنادی و یا حواله‌ استفاده کنند. رفیعی خاطرنشان کرد: بانک‌پاسارگاد آمادگی دارد بر اساس بخشنامه‌های ارزی بانک‌مرکزی انواع نقل و انتقالات ارزی مشتریان را از داخل به خارج و حواله‌های وارده به نفع مشتریان را در اسرع وقت دریافت و در اختیار آنان قرار دهد. همچنین این بانک انواع خدمات ارزی مانند گشایش اعتبارات اسنادی وارداتی، قبول و معامله اعتبارات اسنادی صادراتی، صدور انواع ضمانتنامه‌های ارزی، ثبت سفارش بروات اسنادی و… را به مشتریان گرامی ارایه می‌کند.

هم‌میهنان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت بانک‌‌پاسارگاد به آدرس www.bpi.ir مراجعه و یا با مرکز اطلاع‌رسانی بانک به شماره ۸۲۸۹۰ تماس حاصل فرمایند.