یکشنبه, ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

حسین زاده:

بانک ملی ایران کارخانجات صنعتی تحت مالکیت خود را به بخش خصوصی واگذار می نماید

بانک ملی ایران کارخانجات صنعتی تحت مالکیت خود را به بخش خصوصی واگذار می نماید

تاپ خبر۲۴ :مدیرعامل بانک ملی ایران در نشست مشترک با استاندار خوزستان اعلام کرد:

بانک ملی به صورت ویژه طرح های اقتصادی و تولیدی استان خوزستان را بررسی و مورد حمایت مالی قرار داده و در جهت رونق کسب کار در این استان آماده واگذاری کارخانجات صنعتی تحت مالکیت خود را به بخش خصوصی است .
به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک ملی ایران ٬ محمدرضا حسین زاده در راس هیاتی از مدیران ارشد این بانک با غلامرضا شریعتی استاندار و معاونان استانداری خوزستان دیدار کرد .
وی با اشاره به آمادگی بانک ملی ایران برای کمک به صنایع و بدهکاران این بانک در استان ابراز داشت: بانک ملی ایران هیچ تمایلی به بنگاه داری نداشته و از این رو این بانک آماده است با واحد های تولیدی و صنعتی بدهکار این استان، که تمایل به تسویه بدهی و راه اندازی مجدد و احیای کارخانجات را دارند مذاکره کرده و آنها را حمایت نماید تا کسب و کار و اشتغال در استان با مشکل مواجه نشود .
وی در ادامه با اشاره به برقراری روابط کارگزاری این بانک با بانک هاى کشورهای دیگر افزود : بانک ملی ایران در جهت حمایت از بخش های زیر بنایی و صادراتی ، میتواند بصورت ارزی در خدمت شرکت ها و صادر کنندگان استان خوزستان باشد .
استاندار خوزستان نیز در این دیدار با تقدیر از فعالیت های گسترده بانک ملی ایران گفت:بانک ملی استان خوزستان عملکرد مناسبی در حمایت از طرح های اقتصادی استان داشته که این امر باعث جلب رضایت صنایع و مردم استان شده است.
شریعتی با اشاره به انتظارات مردم و صنایع از بانک ها ابراز داشت: بانک ملی ایران همواره به دنبال رفع مشکلات استان خوزستان بوده و امیدواریم در آینده نیز همچنان ادامه داشته باشد .
مدیر عامل بانک ملی ایران را در این دیدار٬ برخی از اعضای هیات مدیره و مدیران امور و رییس اداره امورشعب استان خوزستان همراهی می کردند. حسین زاده و هیات همراه ، در ادامه این سفر دو روزه ، با برخی از مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی استان از جمله شرکت توسعه نیشکر دیدار و گفتگو کردند .
بازدید از چند واحد تولیدی و همچنین بازدید از شعب اهواز و طالقانی و میدان شهدا و دیدار با همکاران از برنامه های سفر مدیر عامل و هیات همراه در این سفر بود .
دیدار با همکاران و بازدید از برخی شعب دیگر استان نیز توسط سایر مدیران ارشد بانک انجام شد .

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در چهارشنبه, ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۷:۴۱ ب.ظ

دیدگاه