تاپ خبر۲۴: در هجدهمین رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران، بانک ملی ایران موفق به کسب سه رتبه برتر اول، دوم و سوم در جمع ۵۰۰ شرکت برتر کشور در سال ۹۳ شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در هجدهمین دوره رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران که صبح امروز با حضور […]

تاپ خبر۲۴: در هجدهمین رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران، بانک ملی ایران موفق به کسب سه رتبه برتر اول، دوم و سوم در جمع ۵۰۰ شرکت برتر کشور در سال ۹۳ شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در هجدهمین دوره رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران که صبح امروز با حضور مسئولان و مدیران کشوری، سیاستگذاران اقتصادی و مدیران شرکت‌های برتر و بزرگ کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، هولدینگ بانک ملی ایران با میزان فروش ۲۹۴ هزار و ۵۸۲ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۳ در میان ۵۰۰ شرکت برتر کشور، رتبه سوم را کسب کرد و لوح تقدیر همایش توسط محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور به محمدرضا حسین‌زاده عضو هیأت مدیره این بانک اعطا گردید.
میزان فروش بانک ملی ایران در سال ۹۲ به میزان ۱۹۶ هزار و ۹۸۶ میلیارد ریال بود.
بانک ملی ایران همچنین از نظر شاخص میزان فروش در میان بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور نیز موفق به کسب رتبه اول شد و از نظر شاخص ارزش افزوده نیز به میزان ۵۷ هزار و ۷۷۱ میلیارد ریال در میان ۵۰۰ شرکت برتر کشور، رتبه دوم را از آن خود کرد.
این بانک در سال ۹۲، ارزش افزوده‌ای به میزان ۱۲ هزار و ۷۷۱ میلیارد ریال داشت.
ارزیابی شرکت‌های برتر کشور همه ساله توسط مرکز رتبه‌بندی شرکت‌های برتر سازمان مدیریت صنعتی صورت می‌گیرد.