تاپ خبر۲۴: براساس تفاهمنامه همکاری بانک ملی ایران و سازمان حج و زیارت که ظهر امروز منعقد شد، بانک ملی ایران به زائران عتبات عالیات تسهیلات ۱۵ میلیون ریالی پرداخت می‌کند. در مراسم تفاهمنامه همکاری که با حضور محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران و سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت و همچنین […]

تاپ خبر۲۴: براساس تفاهمنامه همکاری بانک ملی ایران و سازمان حج و زیارت که ظهر امروز منعقد شد، بانک ملی ایران به زائران عتبات عالیات تسهیلات ۱۵ میلیون ریالی پرداخت می‌کند.

در مراسم تفاهمنامه همکاری که با حضور محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران و سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت و همچنین دیگر مسئولان ارشد دو سازمان برگزار شد، حسین زاده طی سخنانی اظهار داشت: افتخار می‌کنیم که با تمام توان در خدمت زائران خانه خدا و عتبات عالیات هستیم و خوشحالیم که می‌توانیم هر چند اندک گره از کار زائران اماکن متبرکه برداریم و در این کار خیر شریک باشیم.
وی ضمن تقدیر از مسئولان سازمان حج و زیارت به سبب تلاش‌هایشان در مدیریت امور حج و عتبات عالیات، بر آمادگی بانک ملی ایران برای همکاری بیشتر و نزدیکتر با این سازمان تاکید و ابراز امیدواری کرد با افتتاح شعب بانک ملی ایران در شهرهای مذهبی، خدمات بیشتر، کامل‌تر و سریعتری به زائران ارائه گردد.
اوحدی نیز در این مراسم اظهار داشت: در راستای توسعه اعزام زائران عزیز به عتبات عالیات برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای صورت گرفته است تا زائران عتبات عالیات بدون کوچکترین مشکلی سفر زیارتی خود را به انجام برسانند و در این راه بانک ملی ایران همواره به عنوان همراه و شریک استراتژیک در کنار ما بوده است تا ما بتوانیم هر چه بهتر به زائران ارائه خدمت نماییم.
وی افزود: بانک ملی ایران با پرداخت ۱۵ میلیون ریال تسهیلات به هر زائر شرایط بسیار مطلوبی را برای اعزام آنها فراهم کرده است که این امتیاز توانسته به میزان قابل توجهی تعداد زائران را افزایش دهد.
براساس این گزارش مدیرعامل بانک ملی ایران و هیأت همراه قبل از دیدار با اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت و امضای تفاهمنامه، با حجت ‌الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رئیس بعثه مقام معظم رهبری دیدار و گفت‌‌وگو کردند. حسین‌زاده در این دیدار گفت: در حال حاضر گشایش خوبی در سیستم بانکی صورت گرفته و با بسیاری از بانک‌های دنیا ارتباط برقرار شده است و امیدواریم که روز به روز این روابط مالی و اقتصادی عمیق‌تر و پررنگ‌تر شود.
وی افزود: خوشحالیم که بانک ملی ایران سال‌های طولانی با سازمان حج و زیارت همکاری نزدیک داشته است و خداوند را شاکریم که این توفیق را به ما داده است که با اعطای تسهیلات به زائران ثوابی هر چند اندک نصیبمان شود.
حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر نیز در این دیدار اظهار داشت: از آنجا که بانک ملی ایران، بانک قدرتمندی است می‌‌تواند با انجام کارشناسی‌های لازم نسبت به ایجاد و افتتاح شعبه در شهرهای مهم عراق مبادرت نماید و از این طریق به زائران عتبات عالیات به طور مستقیم ارائه خدمت نماید.
وی ادامه داد:‌ امیدوارم که خداوند این توفیق را به شما بدهد که بتوانید قدم‌های مثبتی را در جهت خدمت به اسلام و مسلمین و ملت بزرگ ایران بردارید و همچنین بتوانید در جهت توسعه و پیشرفت اقتصاد کشور گام بردارید.