تاپ خبر۲۴: بانک ملت عالی ترین جایزه مدیریت سلامت اداری کشور را به عنوان سازمان برتر در حوزه فناوری و مدیریت سلامت اداری به خود اختصاص داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملّت، در آیین اختتامیه چهارمین دوره مدیریت سلامت اداری کشور که با حضور جمعی از نمایندگان مجلس، مقامات […]

تاپ خبر۲۴: بانک ملت عالی ترین جایزه مدیریت سلامت اداری کشور را به عنوان سازمان برتر در حوزه فناوری و مدیریت سلامت اداری به خود اختصاص داد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملّت، در آیین اختتامیه چهارمین دوره مدیریت سلامت اداری کشور که با حضور جمعی از نمایندگان مجلس، مقامات دولتی و مدیران شبکه بانکی کشور و صاحبنظران در سازمان ایرانی مجامع بین المللی برگزار شد از بانک ملت به عنوان یکی از سازمان های برتر در زمینه سلامت اداری تجلیل شد.
بر اساس این گزارش، محسن فدوی معاون مدیرعامل بانک ملّت در حوزه منابع انسانی و نظارت لوح سپاس و تندیس جایزه سلامت اداری کشور را دریافت کرد.
شایان ذکر است دبیرخانه این نظام ارزیابی، جایزه سلامت اداری را با رویکرد پیشگیری از بروز مفاسد اداری در قالب نظام های مدیریت راهبردی، فرایندی، سرمایه انسانی، فناوری و نظام های نظارتی به سازمان هایی که عملکرد بهتری در این زمینه دارند، اهدا می کند.
در حاشیه برگزاری این مراسم، نمایشگاه جانبی از دستاوردهای سازمان ها به ویژه در زمینه مدیریت سلامت اداری به نمایش گذاشته شد و بانک ملت نیز با برپایی غرفه ای خدمات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.