تاپ خبر۲۴: دکتر محمدهاشم بت شکن مدیرعامل بانک مسکن با شرکت در مراسم روز درختکاری با غرس چند اصله درخت در محوطه باشگاه رفاهی آموزشی این بانک در فرمانیه بر اهمیت توجه به محیط زیست به ویژه در وضعیت فعلی آلودگی هوای شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران تاکید کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به […]

تاپ خبر۲۴: دکتر محمدهاشم بت شکن مدیرعامل بانک مسکن با شرکت در مراسم روز درختکاری با غرس چند اصله درخت در محوطه باشگاه رفاهی آموزشی این بانک در فرمانیه بر اهمیت توجه به محیط زیست به ویژه در وضعیت فعلی آلودگی هوای شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران تاکید کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک مسکن،دکتر بت شکن مدیرعامل بانک مسکن گفت : بانک مسکن همواره به دنبال حضور موثر در جامعه برای حل مشکلاتی است که این مشکلات ارتباط مستقیم با منافع اجتماعی دارد. یکی از مهمترین این مشکلات آلودگی هوا و ایجاد یک محیط دلنشین برای شهروندان کشور است.
وی درخصوص نقش بانک مسکن در طرح های کلان مسکن و ساختمان از جهت درنظر گرفتن فضای سبز و توجه به محیط زیست گفت: در یک شهر و شهرک ، خانه یک بخش کوچکی از آن می باشد و سایر بخش های آن ، خدمات زیربنایی ، روبنایی ، مسجد ، مدرسه ، کلانتری ، بیمارستان و محیط سبز می باشد که ما به عنوان بانک مسکن در راستای کمک به ایجاد شهرهای قابل سکونت حرکت
می کنیم نه صرفاً ساخت ساختمان و مسکن.
دکتر بت شکن تصریح کرد : بانک مسکن صرفا به دنبال این نیست که سرپناهی برای مردم جامعه ایجاد کند بلکه در عین حال به دنبال ایجاد یک محیط مناسب زندگی برای آنها می باشد. بنابراین روز درخت کاری برای بانک مسکن از اهمیت بسزایی برخوردار است.
مدیرعامل بانک مسکن در خصوص توجه به محیط زیست و توسعه فضای سبز در جامعه گفت : برای توسعه فضای سبز در جامعه نیازمند حضور تک تک افراد جامعه در این خصوص می باشیم.