تاپ خبر۲۴:بانک مسکن در نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای روابط عمومی در ایران،عملکرد خود در زمینه مسوولیت اجتماعی را در معرض دید عموم قرار داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، در نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای روابط عمومی در ایران که با حضور دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی […]

تاپ خبر۲۴:بانک مسکن در نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای روابط عمومی در ایران،عملکرد خود در زمینه مسوولیت اجتماعی را در معرض دید عموم قرار داد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، در نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای روابط عمومی در ایران که با حضور دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در محل مجلس افتتاح شد؛بانک مسکن با برپایی غرفه و شرکت در این نمایشگاه به ارایه عملکرد خود در زمینه مسوولیت اجتماعی و به ویژه مسکن مهر پرداخت.
گفتنی است ‌ نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای روابط عمومی در ایران به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و موسسه کارگزار روابط عمومی برگزار شده است که همزمان با افتتاح این نمایشگاه رئیس مجلس شورای اسلامی از کتاب «راهنمای ارتباطی روابط عمومی» که توسط موسسه کارگزار روابط عمومی منتشر شده است نیز رونمایی کرد.