تاپ خبر۲۴: معاون اول مدیر عامل صندوق بین المللی پول‌ در راس هیئتی از کارشناسان و متخصصان این نهاد به منظور ملاقات با مقامات بلندپایه کشور و تبادل نظر در خصوص مسایل اقتصادی، وارد تهران شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک مرکزی، هیئت اعزامی صندوق بین المللی پول به ریاست دکتر لیپتون، […]

تاپ خبر۲۴: معاون اول مدیر عامل صندوق بین المللی پول‌ در راس هیئتی از کارشناسان و متخصصان این نهاد به منظور ملاقات با مقامات بلندپایه کشور و تبادل نظر در خصوص مسایل اقتصادی، وارد تهران شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی بانک مرکزی، هیئت اعزامی صندوق بین المللی پول به ریاست دکتر لیپتون، معاون اول این صندوق، طی اقامت خود در تهران با برخی مقام‌های عالی کشور از جمله رییس‌دفتر ریاست جمهوری، ‌رییس‌کل بانک مرکزی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و ‌وزیر نفت دیدار و گفتگو خواهد کرد.
همچنین لیپتون روز سه‌شنبه در بانک مرکزی با موضوع « ایران در مسیر دستیابی به جایگاه مناسب خود در اقتصاد جهانی» در جمع اقتصاددانان سخنرانی می کند. طبق برنامه‌ریزی انجام شده، لیپتون در خلال اقامت خود در ایران با برخی کارشناسان امور اقتصادی، بانکداران و صاحبان کسب و کار بخش خصوصی نیز ملاقات خواهد داشت.
سفر سه روزه هیئت اعزامی صندوق بین المللی پول به ایران، فرصت مناسبی برای شناساندن فرصت‌ها و ظرفیت‌های اقتصاد کشور برای پیوند مجدد با اقتصاد جهانی و اعتمادسازی برای تجارت بین‌المللی خواهد بود.