تاپ خبر۲۴: همزمان با هفته دولت و درآستانه آغاز هفته بانکداری اسلامی تفاهم نامه ای درخصوص گسترش  تعاملات و همکاری بین بانک صادرات و دانشگاه پیام نور به امضا رسید. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از  روابط عمومی بانک صادرات ایران، مراسم امضا تفاهم نامه  با حضور اسماعیل للـه گانی مدیرعامل این بانک و […]

تاپ خبر۲۴: همزمان با هفته دولت و درآستانه آغاز هفته بانکداری اسلامی تفاهم نامه ای درخصوص گسترش  تعاملات و همکاری بین بانک صادرات و دانشگاه پیام نور به امضا رسید.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از  روابط عمومی بانک صادرات ایران، مراسم امضا تفاهم نامه  با حضور اسماعیل للـه گانی مدیرعامل این بانک و دکتر محمدعلی سرلک رییس دانشگاه پیام نور برگزار شد.
مدیرعامل بانک صادرات ایران در این آیین گفت : این بانک در صدد است تا سطح استاندارد و خدمات دهی به مشتریان را افزایش دهد و در این زمینه گسترش خدمات نوین و ابزارهای فن آوری اطلاعات را در دستور کار قرار داده ایم که در این زمینه توفیقات خوبی حاصل و درآیند نیز با ارایه محصولات متنوع و همراستا با نیاز مشتریان درصدد افزایش رضایت مندی آنها هستیم .
للـه گانی با اشاره به ظرفیت و قابلیت های این بانک تصریح کرد : این تفاهم نامه می تواند زمینه ساز فعالیت های جدید در عرصه بانکداری شود و اعضاء هیات علمی دانشگاه پیام نور می توانند به بانک در عرصه های مختلف یاری رسانند .
سرلک رییس دانشگاه پیام نور نیز طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از امضای این تفاهم نامه گفت: بانک صادرات ایران یکی از توانمندترین بانکهای کشور است  وامیدواریم این تفاهم سرآغاز تعاملی سازنده بین بانک صادرات و دانشگاه پیام نور باشد.
وی افزود : وفاق و تعامل شبکه بانکی کشور و مراکز اموزش عالی به عنوان گامی ارزنده در راستای تعالی کشور می باشد و به نوبه خود از نقش سازنده بانک صادرات ایران در عرصه شکوفایی اقتصاد ملی تقدیر می کنیم .
شایان ذکر است این بانک در راستای انجام رسالت اجتماعی و فرهنگی خود برای هشتمین سال متوالی به عنوان حامی یار مهربان کلیه فعالیت‌های بانکی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را انجام داده و در زمینه ساخت مدارس نیز به عنوان پیشگام نهضت مقدس مدرسه سازی نقش بسزایی در توسعه فضاهای آموزشی در نقاط کمتر برخوردار داشته است..