تاپ خبر۲۴:بانک صادرات ایران در راستای اشاعه فرهنگ قرض‌الحسنه درجامعه، رفع گرفتاری‌های نیازمندان و انجام تکالیف و رسالت‌های اجتماعی  تا پایان تیر ماه سال جاری بیش از ۱۱ هزار و ۸۸۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است. آمارهای عملکردی درخصوص وام‌های قرض‌الحسنه تا  پایان تیر ماه سال جاری نشان […]

تاپ خبر۲۴:بانک صادرات ایران در راستای اشاعه فرهنگ قرض‌الحسنه درجامعه، رفع گرفتاری‌های نیازمندان و انجام تکالیف و رسالت‌های اجتماعی  تا پایان تیر ماه سال جاری بیش از ۱۱ هزار و ۸۸۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است.

آمارهای عملکردی درخصوص وام‌های قرض‌الحسنه تا  پایان تیر ماه سال جاری نشان می­دهد که این بانک مبلغ  ۱۱ هزار و ۸۸۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت نموده است. همچنین این بانک بیش از ۷۴ میلیارد ریال وام مسکن روستایی، ۸۳۲ میلیارد ریال بابت اشتغال‌زایی و مبلغ ۱۱۳ میلیارد ریال در قالب عقد قرض الحسنه درمان به بیماران نیازمند پرداخت کرده است و هزاران میلیارد ریال دیگر نیز به سرفصل‌هایی همچون؛ تجهیز مدارس، کمک به زلزله زدگان، کمک به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و… اختصاص داده است.

گفتنی است هزاران نفر از هموطنان نیازمند دراقصی نقاط کشور از این نوع تسهیلات استفاده نموده‌اند و دارندگان حساب‌های پس‌انداز قرض‌الحسنه به عنوان تامین کنندگان اصلی منابع آن می‌باشند.

شایان ذکر است این بانک در راستای انجام رسالت­ها و تعهدات اجتماعی پرداخت وام­های قرض­الحسنه نظیر؛ درمان بیماری و خود اشتغالی و مشاغل خانگی را به منظور حمایت و کمک به اقشار کم درآمد در دستور کار قرار داده است.