تاپ خبر۲۴: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به پشتیبانی مالی بانک شهر از خط ۶ متروی تهران گفت: این بانک در حمایت از توسعه خطوط مترو در کلانشهرها پیشتاز بوده است. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مازیار حسینی با اشاره به اهمیت توسعه […]

تاپ خبر۲۴: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به پشتیبانی مالی بانک شهر از خط ۶ متروی تهران گفت: این بانک در حمایت از توسعه خطوط مترو در کلانشهرها پیشتاز بوده است.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مازیار حسینی با اشاره به اهمیت توسعه خطوط مترو گفت: علاوه بر مباحث زیست محیطی و تاثیر توسعه خطوط ریلی بر کاهش آلودگی هوا، افتتاح هر خط مترو با طول ۲۰ کیلومتر، برای ۱۶ هزار نفر به طور مستقیم و ۱۶۰ هزار نفر به طور مستقیم تولید شغل می‌شود.
وی افزود: آغازعملیات اجرایی خط ۶ مترو با ۳۲ کیلومتر و ۲۷ ایستگاه صورت گرفت، اما با الحاق ۶ کیلومتر بخش جنوبی، خط ۶ به طول ۳۸ کیلومتر و ۳۱ ایستگاه خواهد رسید.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ضمن قدردانی از بانک شهر به دلیل پشتیبانی مالی از خط ۶ اظهار کرد: نظام بانکی باید در خدمت تولید و اشتغال باشد که خوشبختانه بانک شهر نیز سعی کرده در این راستا پیشتاز باشد.
بر این اساس، بانک شهر، طی سال‌های اخیر حمایت از پروژه‌های عمرانی و استراتژیک کلانشهرها را با محوریت توسعه حمل و نقل عمومی در دستور کار داشته است که پشتیبانی مالی از خط ۶ متروی تهران نیز از جمله آن است.