تاپ خبر۲۴ : معاون سرپرستی منطقه ۶ بانک شهر ضمن تشریح برنامه‌های این بانک برای خدمت‌رسانی به شهروندان در ایام تعطیلات نوروز ،گفت: این بانک همانند سال‌های گذشته، با ارائه خدمات بانکی بدون تعطیلی و بدون توقف در شعب منتخب به میزبانی مسافران نوروزی در بارگاه کریمه اهل بیت می‌پردازد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از […]

تاپ خبر۲۴ : معاون سرپرستی منطقه ۶ بانک شهر ضمن تشریح برنامه‌های این بانک برای خدمت‌رسانی به شهروندان در ایام تعطیلات نوروز ،گفت: این بانک همانند سال‌های گذشته، با ارائه خدمات بانکی بدون تعطیلی و بدون توقف در شعب منتخب به میزبانی مسافران نوروزی در بارگاه کریمه اهل بیت می‌پردازد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، احمد کمری با بیان این مطلب اظهار کرد: بانک شهر با توجه به رسالت واقعی خود مبنی بر پذیرش مسئولیت های اجتماعی در راستای سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، برنامه‌های ویژه‌ای را برای سال ۹۷ در دستور کار دارد.
معاون سرپرستی منطقه ۶ بانک شهر با اشاره به اجرای طرح خدمات شبانه روزی بانک شهر در ایام تعطیلات در سرپرستی منطقه ۶ تصریح کرد: به واسطه پیشخوان های شهرنت ، خدمات دهی گسترده به شهروندان در شهرهای قم، اراک، سمنان، دامغان، خرم آباد و بروجرد در تمام ساعات شبانه روز درحال ارایه است.