تاپ خبر۲۴: سرپرست معاونت شعب و بازاریابی بانک شهر اعلام کرد: این بانک از امروز یکم تیرماه ۹۵ ، سود سپرده‌های یکساله خود را به ۱۵ درصد کاهش خواهد داد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر، محمد کیائی سرپرست معاونت شعب و بازاریابی با اعلام این خبر اظهار کرد: خط قرمز بانک شهر، ضوابط […]

تاپ خبر۲۴: سرپرست معاونت شعب و بازاریابی بانک شهر اعلام کرد: این بانک از امروز یکم تیرماه ۹۵ ، سود سپرده‌های یکساله خود را به ۱۵ درصد کاهش خواهد داد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از بانک شهر، محمد کیائی سرپرست معاونت شعب و بازاریابی با اعلام این خبر اظهار کرد: خط قرمز بانک شهر، ضوابط و مقررات شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی است و به طور حتم نرخ‌های جدید سود بانکی نیز که به تصویب این شورا رسیده ، مورد اجرا قرار می¬گیرد.
وی با اشاره به اجرای این مصوبه از ابتدای تیرماه جاری خاطرنشان کرد: بانک شهر همواره و در همه فعالیت‌های خود، تعهد به مصوبات بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار را به عنوان مرجع و نهاد قانونگذار این حوزه از وظایف جدی خود می‌داند و به آن پایبند است.
کیائی تصریح کرد : حسب تصمیمات نظام بانکی مبنی بر کاهش نرخ سود سپرده های بانکی، به اطلاع می رساند که سپرده‌های بلندمدت جدید از تاریخ ۰۱/۰۴/۹۵ با نرخ ۱۵درصد افتتاح می¬شود..
سرپرست معاونت شعب و بازاریابی بیان داشت : سپرده های قدیمی نیز مطابق با مقررات و چارچوب ابلاغی بانک مرکزی عمل خواهد شد.