تاپ خبر۲۴:رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی‌، با اشاره به اقدامات بانک شهر در توسعه شهرها گفت: این بانک، حامی مطمئنی در توسعه و عمران و آبادانی شهرهاست. داود محمدی، رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم افتتاح دفتر جهانی شکوفایی شهری در ایران گفت: بانک شهر حامی مالی خوبی در […]

تاپ خبر۲۴:رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی‌، با اشاره به اقدامات بانک شهر در توسعه شهرها گفت: این بانک، حامی مطمئنی در توسعه و عمران و آبادانی شهرهاست.

داود محمدی، رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم افتتاح دفتر جهانی شکوفایی شهری در ایران گفت: بانک شهر حامی مالی خوبی در ارتقای سطح کلانشهرهاست و تا کنون اقدامات خوبی در این زمینه انجام داده است.

وی افزود: برای اجرای طرح شکوفایی شهری، شهر قزوین به عنوان پایلوت انتخاب شده که استقرار واحدهای صنعتی، تعداد دانشجویانی که در این شهر تحصیل می‌کنند و موقعیت دشت قزوین و جاذبه‌های این استان، از مزایای این انتخاب است.

به گفته محمدی، در کنار این مزایا و جذب بودجه‌های بین‌المللی، حمایت بانک شهر در توسعه شهری با بومی‌سازی و رعایت اولویت در جذب سرمایه‌های داخلی و خارجی بسیار حائز اهمیت است.