تاپ خبر۲۴: بانک شهر به عنوان حامی نخستین همایش اقتصاد مقاومتی در سال جدید، با حضور ۱۷۰سرمایه‌گذار و کارآفرین، حضور یافت. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، در این همایش که به دنبال نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان، “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” برگزار شد، […]

تاپ خبر۲۴: بانک شهر به عنوان حامی نخستین همایش اقتصاد مقاومتی در سال جدید، با حضور ۱۷۰سرمایه‌گذار و کارآفرین، حضور یافت.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط‌عمومی بانک شهر، در این همایش که به دنبال نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان، “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” برگزار شد، دکتر مارال اسکندری، از کارشناسان بین‌الملل و امور ارزی بانک شهر، به ارائه گزارشی از پیش‌بینی بیست اقتصاد برتر در سال ۲۰۳۰ و الزامات اقتصادی ایران در دوره پسابرجام پرداخت.
اسکندری در این همایش با تشریح بخش معاملاتی رویترز و سوئیفت و همچنین بحران‌های دوقلو و هشدار اقتصاد‌دانان به افزایش نرخ ارز، مباحثی را در خصوص بازاریابی ویروسی با تاکید بر فضای بازار داخلی و خلق ارزش برای مشتری مطرح و به خدمات پیشرو بانک شهر همچون خدمات VTM و اتوبانک، از لحاظ سهولت، جدید و در دسترس بودن خدمات، برای مشتری، اشاره کرد.
همچنین در این مراسم، دکتر جبرائیلی مدیرعامل موسسه مدیریت و فناوری اطلاعات پارسیان، پروفسور حیدری پدر علم اصول فنون مذاکره در ایران، و معاون ایرانی اسبق دبیر کل اتاق مشترک بازرگانی و صنعتی سازمان همکاری‌های منطقه‌ای توسعه اقتصادی (RCD) و ریاست شورای راهبری همایش بزرگان مذاکرات تجاری ایران نیز حضور داشتند.
بر این اساس، در این همایش از دکتر مارال اسکندری به دلیل کسب بالاترین امتیاز و رضایتمندی از مباحث جدید و کاربردی وی، با اهدای لوحی از نماد خلیج فارس توسط باشگاه مدیران موفق، قدردانی شد.