تاپ خبر۲۴: به موجب ارزیابی بعمل آمده از سوی شعبه ۹ سازمان تأمین اجتماعی، بانک سپه کارفرمای نمونه این شعبه در سال ۹۳ انتخاب شده است. به گزارش تاپ خبر ۲۴ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: ناهید حیدری رییس شعبه ۹ سازمان تأمین اجتماعی تهران طی تقدیر نامه ای به مدیریت محترم […]

تاپ خبر۲۴: به موجب ارزیابی بعمل آمده از سوی شعبه ۹ سازمان تأمین اجتماعی، بانک سپه کارفرمای نمونه این شعبه در سال ۹۳ انتخاب شده است.
به گزارش تاپ خبر ۲۴ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: ناهید حیدری رییس شعبه ۹ سازمان تأمین اجتماعی تهران طی تقدیر نامه ای به مدیریت محترم عامل بانک سپه، این بانک را به عنوان کار فرمای نمونه در سال ۹۳ انتخاب کرده است.
براساس این گزارش در متن این تقدیر نامه خطاب به مدیریت محترم عامل بانک سپه آمده است:
در راستای گرامیداشت سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی از آنجائیکه سازمان تأمین اجتماعی به عنوان بزرگترین نهاد بیمه گر اجتماعی با عهده دار بودن وظیفه اجراء و تعمیم و گسترش بیمه های اجتماعی نقش اساسی در پشتیبانی و صیانت از عوامل تولید دارد.
بدینوسیله برخود لازم می دانم با عنایت به انتخاب حضرتعالی به عنوان کارفرمای نمونه این شعبه در سال ۹۳ از حسن همکاری ها و تعاملات فی مابین آن بانک در راستای توسعه پایدار و امنیت نیروی کار تشکر و قدردانی نمایم. امید است در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و در راه آبادانی کشور، همچنین ارتقاء امنیت شغلی بیمه شدگان همواره موفق و پیروز باشید.