تاپ خبر۲۴: بانک سرمایه در راستای ارج نهادن به مقام شامخ فرهنگیان محترم، جشنواره مهر فرهنگیان را با جوایزی بسیار ارزنده حمایت می کند. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، خیراله بیرانوند، مدیر عامل این بانک با اعلام این خبر افزود: تمامی کارکنان محترم آموزش و پرورش در سراسر کشور […]

تاپ خبر۲۴: بانک سرمایه در راستای ارج نهادن به مقام شامخ فرهنگیان محترم، جشنواره مهر فرهنگیان را با جوایزی بسیار ارزنده حمایت می کند.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، خیراله بیرانوند، مدیر عامل این بانک با اعلام این خبر افزود: تمامی کارکنان محترم آموزش و پرورش در سراسر کشور اعم از شاغل و بازنشسته می توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز نزد بانک سرمایه تا تاریخ ۳۰ مهرماه در این جشنواره شرکت نمایند.

بیرانوند در ادامه گفت: فرهنگیان محترم جهت حضور در این طرح می توانند با ارائه کارت پرسنلی یا معرفی نامه از محل اشتغال، نسبت به افتتاح  سپرده قرض الحسنه پس انداز با حداقل موجودی ۵۰۰ هزار ریال در یکی از شعب بانک سرمایه اقدام نمایند. همچنین شایان ذکر است به ازای هر ۵۰۰ هزار ریال در هر روز، یک امتیاز به صاحب حساب تعلق می گیرد.

در ادامه این گزارش، بیرانوند در خصوص جوایز این جشنواره گفت: جوایز جشنواره مهر فرهنگیان شامل موارد زیر است:

  1. خودروی تیبا
  2. کیسه ۱۰۰ گرمی طلا
  3. اعطای تسهیلات قرض الحسنه

شایان ذکر است قرعه کشی حساب های پس انداز فرهنگیان روز ۱۳ آبان ماه سال جاری در یکی از مدارس برگزار می شود و نتایج این قرعه کشی در پایان طرح، از طریق وب سایت های وزارت آموزش و پرورش و بانک سرمایه اطلاع رسانی خواهد شد.