تاپ خبر۲۴: بانک تجارت به مناسبت ایام دهه فجر حداکثر تا پایان سال جاری، در صورت تسویه کامل مانده بدهی توسط مشتریان، تا صد در صد جرایم تاخیر پرداخت اقساط تسهیلات را می‌بخشد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، این بانک از مشتریانی که در پرداخت اقساط قراردادهای تسهیلاتی یا […]

تاپ خبر۲۴: بانک تجارت به مناسبت ایام دهه فجر حداکثر تا پایان سال جاری، در صورت تسویه کامل مانده بدهی توسط مشتریان، تا صد در صد جرایم تاخیر پرداخت اقساط تسهیلات را می‌بخشد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، این بانک از مشتریانی که در پرداخت اقساط قراردادهای تسهیلاتی یا تعهداتی و قراردادهای احیاء و تقسیط شده تاخیر کرده‌اند، دعوت نمود تا با تسویه کامل مانده بدهی خود، از امکان بخشودگی جرایم تا صددرصد بهره‌مند شوند.
این دسته از مشتریان می‌توانند تا پیش از پایان سال جاری با مراجعه به شعبه خود، از میزان بدهی عقب افتاده خود آگاه شده و با پرداخت آن، از بخشودگی فوق‌الذکر استفاده کنند.
این اقدام بانک تجارت به مناسبت فجر انقلاب اسلامی و در راستای حمایت از تولید و گردش منابع در این بخش و تسهیل در تسویه بدهی مشتریان این بانک صورت گرفته است.