تاپ خبر۲۴: بانک آینده در «سیزدهمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی»، موفق به دریافت «گواهی‌نامه تعهد به تعالی» شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک آینده ، بانک آینده در همایش ملی تعالی سازمانی که روز چهارم اسفندماه ۱۳۹۴ با حضور مدیران دبولتی و سازمان‌های مختلف برگزار شد، طی فرآیند سنجش […]

تاپ خبر۲۴: بانک آینده در «سیزدهمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی»، موفق به دریافت «گواهی‌نامه تعهد به تعالی» شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک آینده ، بانک آینده در همایش ملی تعالی سازمانی که روز چهارم اسفندماه ۱۳۹۴ با حضور مدیران دبولتی و سازمان‌های مختلف برگزار شد، طی فرآیند سنجش و ارزیابی تعالی سازمانی، موفق به اخذ «گواهی‌نامه تعهد به تعالی سازمانی» شد.
جاایزه تعالی سازمانی، به‌طور سالانه، توسط سازمان مدیریت صنعتی و مرکز تعالی سازمانی، بر اساس ارزیابی عملکرد و با توجه به میزان استقرار نظام‌های مدیریتی و نگاه سیستمی و جامع به تمام فعالیت‌هائی که یک بنگاه داشته، به مجموعه‌های برتر که شرایط لازم را احراز کرده باشند، اعطا می‌شود.
بر همین اساس، بانک آینده با برنامه‌ریزی لازم، در راستای اخذ گواهی‌نامه تعهد به تعالی، گام برداشت و در نتیجه هم‌دلی، هم‌فکری و همکاری تمامی کارکنان خود، نهایتاً موفق به اخذ این گواهی‌نامه معتبر شد.