تاپ خبر ۲۴: بانک ‌پاسارگاد در موفقیتی دیگر، برای دومین سال متوالی به‌عنوان سرآمدترین سازمان ایرانی در تعالی منابع انسانی شناخته‌شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیرروابط‌عمومی بانک ضمن اعلام این خبر گفت: در ششمین دوره جایزه ملی تعالی منابع‌انسانی که در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۳ […]

تاپ خبر ۲۴: بانک ‌پاسارگاد در موفقیتی دیگر، برای دومین سال متوالی به‌عنوان سرآمدترین سازمان ایرانی در تعالی منابع انسانی شناخته‌شد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیرروابط‌عمومی بانک ضمن اعلام این خبر گفت: در ششمین دوره جایزه ملی تعالی منابع‌انسانی که در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۳ در محل سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، بانک‌پاسارگاد با کسب رتبه نخست و دریافت نشان برنز ۴ ستاره، به عنوان سرآمدترین سازمان ایرانی برگزیده شد. وی ادامه داد: این در حالی است که بانک پاسارگاد در سال گذشته نیز با کسب رتبه نخست و دریافت نشان برنز ۳ ستاره به عنوان سازمان سرآمد در بین کلیه سازمان‌های شرکت‌کننده شناخته شده بود.
مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد افزود: این موفقیت به دلیل توجه ویژه مدیران بانک‌پاسارگاد به سرمایه‌انسانی بانک، به عنوان یکی از مهم‌ترین و ارزشمندترین سرمایه‌های بانک به دست آمده است. سرمایه‌انسانی که با سرلوحه قرار دادن شعار بانک مبنی بر ” مشتری ذات بانک است” تنها به خدمت به مردم گرامی و توجه به اصل مشتری‌مداری می‌اندیشند.
گفتنی است جایزه تعالی منابع انسانی در سه سطح گواهینامه، تقدیر نامه و نشان و بر اساس ارزیابی عملکرد حوزه منابع‌انسانی سازمان‌ها، همه ساله به سازمان‌های برتر ایرانی که مطابق نظام‌نامه جایزه، حایز شرایط لازم هستند، اعطا می‌شود.