تاپ خبر۲۴:بانک‌ پاسارگاد در ششمین دوره جایزه ملی بهره‌وری در موفقیتی دیگر، عنوان برترین سازمان بهره‌ور کشور را از آن خود کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از بانک‌ پاسارگاد، در ششمین دوره جایزه ملی بهره‌وری که در تاریخ ۱۱ خرداد و در محل دفتر معاونت و برنامه‌ریزی ریاست‌ جمهوری برگزار شد، بانک‌پاسارگاد برای […]

تاپ خبر۲۴:بانک‌ پاسارگاد در ششمین دوره جایزه ملی بهره‌وری در موفقیتی دیگر، عنوان برترین سازمان بهره‌ور کشور را از آن خود کرد.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از بانک‌ پاسارگاد، در ششمین دوره جایزه ملی بهره‌وری که در تاریخ ۱۱ خرداد و در محل دفتر معاونت و برنامه‌ریزی ریاست‌ جمهوری برگزار شد، بانک‌پاسارگاد برای ششمین سال متوالی موفق به دریافت تندیس بهره‌وری شد. همچنین این بانک به جهت اقدامات ارزشمند و موفقیت‌های بسیار در مسیر افزایش بهره‌وری، به عنوان برترین سازمان بهره‌ور کشور انتخاب شد.
بر اساس این خبر، ارتقای مستمر بهره‌وری و کیفیت، به عنوان یکی از راهبردهای کلان بانک‌پاسارگاد انتخاب و همواره به آن توجه ویژه می‌شود. این توجه نشان از عمق نگاه استراتژیک، دوراندیشی و اشراف کامل به تحولات اقتصادی، مدیریتی و همچنین نیازهای سازمانی بانک‌پاسارگاد به عنوان بانکی پیشرو است.
گفتنی است جایزه بهره‌وری ۱۴۰۴ یک نظام ارزیابی است که با هدف شناسایی و تقدیر از سازمان های بهره ور مطابق اسناد بالادستی به ویژه تحقق اهداف سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ ایران طراحی شده‌است . این مهم در راستای برنامه چشم انداز بیست ساله ایران اسلامی برنامه‌ریزی شده که در آن پیش بینی شده‌است ” در سال ۱۴۰۴ ایران کشوری است توسعه یافته از نظر اقتصادی علمی و فن‌آوری در سطح منطقه با هویت اسلامی و انقلابی الهام بخش در جهان اسلام و با تعامل سازنده و موثر در روابط بین الملل”.