یکشنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۷

بانکداری شرکت‌های کوچک و متوسط (SME Banking) در بانک آینده

بانکداری شرکت‌های کوچک و متوسط (SME Banking) در بانک آینده

تاپ خبر۲۴: بنگاه­های کوچک و متوسط، سهم و جایگاه پراهمیّتی در اقتصاد کشورها دارند. در کشورمان ایران نیز طبق بررسی­های به‌عمل آمده، این شرکت­ ها بیش از ۶۰ درصد اشتغال و ۹۴ درصد تعداد بنگاه­های اقتصادی فعال را به‌خود اختصاص داده­اند. این شرکت‌ها، دارای ویژگی‌های مشترک متمایز کننده‌ای از شرکت­های بزرگ بوده و به‌همین دلیل، دارای مدل‌های: مدیریتی، تأمین مالی، فنآوری، دانش فنی، بازاریابی خدمات و محصولات خاص خود هستند.

بانک آینده با درک جایگاه و هم‌چنین ویژگی­های متمایز شرکت­ های کوچک و متوسط (SMEs) با رویکردی تازه نوآورانه در عرصه بانکداری کشور و به‌منظور شناسایی نیازمندی‌های مالی و برقراری ارتباط دوسویه مبتنی بر ارائه خدمات راه‌حل‌ محور(Solution Oriented)، اقدام به اجرای طرح «بانکداری شرکت‌های کوچک و متوسط»، به‌عنوان یکی از خطوط کسب‌وکار مورد تمرکز خود نموده است.

در این طرح که در گام اوّل، صنایع منتخب، هدف اجرا خواهد بود؛ شناسایی دقیق نیازهای پنهان و آشکار، ارائه خدمات و مشاوره‌های مالی مستقل و منحصر به‌فرد، راه­کاریابی برای بنگاه­ ها وفق نیاز شناسایی شده و از سوی دیگر، ارائه خدمات مدیریت حساب، خدمت‌رسانی فوری و با اولویت، توجه ویژه به طرح‌های خلاقانه و نوآور، ارائه محصولات سپرده‌ای و اعتباری سفارشی و اختصاصی و ارائه خدمات مالی و مشاوره‌ای در محل فعالیت (Cost To Serve Services) از جمله تمهیداتی است که در این طرح، عملیاتی خواهند شد.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در چهارشنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۵ ق.ظ

دیدگاه