تاپ خبر۲۴:بانک صنعت و معدن تسهیلاتی بالغ بریکهزارو ۵۰ میلیارد ریال را به ۳۳ طرح صنعتی استان اردبیل پرداخت کرده است . با راه اندازی طرح های یاد شده برای حدود ۹۴۰ نفر در این استان امکان اشتغال ایجاد خواهد شد . از مجموع ۳۳ طرحی که توسط بانک صنعت و معدن در استان اردبیل […]

تاپ خبر۲۴:بانک صنعت و معدن تسهیلاتی بالغ بریکهزارو ۵۰ میلیارد ریال را به ۳۳ طرح صنعتی استان اردبیل پرداخت کرده است .
با راه اندازی طرح های یاد شده برای حدود ۹۴۰ نفر در این استان امکان اشتغال ایجاد خواهد شد .
از مجموع ۳۳ طرحی که توسط بانک صنعت و معدن در استان اردبیل تأمین مالی شده اند طرح های صنایع ماشین سازی یدک سازان عزیز اردبیل تولید کننده انواع تجهیزات کارخانه فولاد سازی ، شرکت آریا صنعت فرد سبلان تولید کننده انواع فلنچ و شیرآلات آهنی ، شرکت سبلان خودرو مایوان تولیدکننده اتوبوس های شهری و بین شهری در سال گذشته به بهره برداری رسیده اند.
شرکت های انیکس سفال تولید کننده آجرسفال و شرکت بازیافت پلاستیک آرتاپرک از دیگرطرح هایی بودند که در سال ۱۳۹۱ با بهره مندی از تسیهلات بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسیده اند.
در ضمن پیش بینی می شود طرح های صنعتی تعاونی آرتا کیمیای دشت ، پژوهشگران صنعتی ساختمان کارسینا اردبیل ، تولیدی خوش طعم حیران سبز ، شرکت آرتاپان ، تولیدی فرآورده های نوشیدنی تسنیم نوش در سال جاری افتتاح شده و وارد چرخه تولید کشور گردند .
علاوه بر این ، شرکت های رویای هفت آسمان سبلان ، زیورآلات کهن و تعاونی سفال کوثرگیوی نیز در سال جاری تولید محصولات خود را آغاز خواهند کرد .