تاپ خبر۲۴: گیمرهای حرفه ای علاوه بر یک کامپیوتر قدرتمند با توان پردازشی مناسب، مادربورد مخصوص بازی و کارت گرافیک رده بالا، به یک نمایشگر مخصوص بازی نیز نیاز دارند تا امکانات و قدرت سیستم خود را تکمیل کنند. برای این دسته از کاربران MG278Q ایسوس دقیقا نمایشگر مطلوب و دلخواهی خواهد بود. MG278Q محصولی […]

تاپ خبر۲۴: گیمرهای حرفه ای علاوه بر یک کامپیوتر قدرتمند با توان پردازشی مناسب، مادربورد مخصوص بازی و کارت گرافیک رده بالا، به یک نمایشگر مخصوص بازی نیز نیاز دارند تا امکانات و قدرت سیستم خود را تکمیل کنند. برای این دسته از کاربران MG278Q ایسوس دقیقا نمایشگر مطلوب و دلخواهی خواهد بود.
MG278Q محصولی جدید در خانواده نمایشگرهای ایسوس است که مخصوص بازی و گیمرهای حرفه ای طراحی شده و امکانات ویژه ای را برای این گروه از کاربران فراهم میکند. MG278Q یک نمایشگر ۲۷ اینچی WQHD با نرخ پاسخگویی ۱میلی ثانیه و نرخ بازسازی ۱۴۴ هرتز است.
یکی از امکانات قابل توجه در این نمایشگر پشتیبانی از فناوری AMD Free Sync است که در اجرای بدون وقفه و روان بازی ها نقش مهمی را ایفا میکند.
طراحی ارگونومیک و برخورداری از دو فناوری انحصاری ایسوس با نام های Ultra-Low-Blue Light و Flicker-Free نیز از چشمان گیمرها در برابر آسیب های ناشی از خیره شدن به نمایشگر در طولانی مدت محافظت میکند. فناوری های دیگری از جمله GamePlus و Game Visual نیز در هنگام بازی امکانات بیشتری را در اختیار گیمرها قرار میدهند.

تصاویر سینمایی با جزئیات بالا
MG278Q ایسوس با تفکیک پذیری ۲۵۶۰×۱۴۴۰ پیکسل و تراکم ۱۰۹ پیکسل در اینچ نماینده نسل جدیدی از نمایشگرها است و میتواند تصاویر را با جزئیات و دقت بالا نشان دهند. به علاوه در مقایسه با یک نمایشگر ۲۷ اینچی Full HD تا ۷۷ درصد از فضای نمایش بیشتری برخوردار است.

تجربه ای از یک بازی روان و خیره کننده
نمایشگر MG278Q ایسوس با نرخ بازسازی ۱۴۴ هرتز و نرخ پاسخگویی ۱ میلی ثانیه کیفیت تصاویر را با حذف لکه ها، سایه ها و تیرگی ها به طور محسوس بهبود بخشیده که این نکته در اجرای بازی های اتومبیل رانی و FPS از اهمیت بالایی برخودار است.

طراحی ارگونومیک و فناوری های انحصاری ایسوس
نمایشگر MG278Q ایسوس به صورتی طراحی شده است که بتوانند با خیال آسوده بازی کنند و با مشکلات جسمانی از جمله آسیب های بینایی مواجه نشوند. این نمایشگر به فناوری Ultra-Low Blue Light مجهز شده که از انتشار نور آبی تا ۷۰ درصد کم میکند و از قابلیت تنظیم نور آبی با چهار فیلتر متفاوت برخوردار است. به علاوه فناوری Flicker-Free نیز به کاهش لرزش تصویر کمک کرده تا گیمرها تجربه بهتری از یک بازی را کسب کنند.
قاب این نمایشگر بسیار باریک است و بنابراین گیمرها میتوانند از چیدمان چند نمایشگر در کنار یکدیگر فضای دید بیشتری را برای خود مهیا کنند. MG278Q از یک پایه ارگونومیک برخوردار است که امکان تنظیم آن را در زوایای مختلف عمودی و افقی برای کاربر فراهم می سازد تا بهترین زاویه دید را در حین بازی برای خود تنظیم کند. از طرف دیگر این نمایشگر با قابلیت اتصال به سطوح عمودی، امکان صرفه جویی در فضا را نیز فراهم کرده است.
نمایشگر MG278Q ایسوس با برخورداری از یک پورت DVI، دو پورت HDMI و یک DisplayPort 1.2 به همراه دو پورت USB 3.0 تمامی خروجی های لازم را برای تامین بالاترین کیفیت تصویر و ارتباط با دستگاه های ذخیره سازی یا تلفن های هوشمند را نیز در اختیار دارد تا دنیای نامحدودی را برای گیمرها فراهم کند.