پنج شنبه, ۰۱ فروردین ۱۳۹۸

بازدید معاون نظارت و وصول مطالبات بانک صنعت و معدن از طرح های استان لرستان

بازدید معاون نظارت و وصول مطالبات بانک صنعت و معدن از طرح های استان لرستان

تاپ خبر: حسین عسکری معاون نظارت و وصول مطالبات بانک صنعت و معدن از طرح های شرکت پتروشیمی استان لرستان، شرکت صنعتی فورج سازان لرستان یخچال سازی لرستان و شرکت آسا سنگ در آن استان بازدید کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن در این بازدیدها که همزمان با سفر معاون اول رئیس جمهوری به لرستان برای حضور در مراسم افتتاح پتروشیمی لرستان صورت گرفت عسکری از نزدیک ، روند پیشرفت طرح ها و چالش های موجود در این مسیر را مورد بررسی قرار داد.
شرکت پتروشیمی لرستان دارای سه بخش اصلی شامل بخش یوتیلیتی است که بخار، هوا، نیتروژن و اکسیژن را تامین می‌کند و این مجتمع پتروشیمی سالانه توان تولید ۳۰۰ هزار تن پلی‌اتیلن و ۳۰ هزار تن بوتن یک را دارد.
این مجتمع پتروشیمی که با سرمایه‌گذاری ۲۳۳ میلیون یورویی از محل تسهیلات بانک صنعت و معدن تکمیل شده است، برای ۶۰۰ نفر اشتغال فراهم می کند.
موضوع فعالیت شرکت صنعتی فورج سازان لرستان ، انواع فلزات سرد و گرم است که در صنایع مختلف مثل خودرو، لوازم خانگی، صنایع غذایی،نفت، گاز و پتروشیمی کاربرد دارند. میزان سرمایه گذاری ثابت طرح در حدود مبلغ۵۰۲ میلیارد ریال است که مبلغ ۳۵۱ میلیارد ریال آن توسط بانک صنعت و معدن تامین اعتبار شده است.
موضوع فعالیت شرکت آسا سنگ ، تولید انواع سنگ تایل و اسلب مارابل بوده و این شرکت تاکنون از مبلغ ۴۵ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت ریالی و حدود۴ میلیون یورو تسهیلات سرمایه ثابت ارزی بانک استفاده کرده است .
حسین عسکری در ادامه بازدید های خود از طرح های استان لرستان از یخچال سازی لرستان نیز بازدید کرد

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴ ب.ظ

دیدگاه