تاپ خبر۲۴:مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی ضمن بازدید از بیمارستان شهدای کارگر یزد، از نزدیک در جریان روند ارائه خدمات به بیمه‌شدگان قرار گرفت. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از سازمان تأمین اجتماعی، دکتر سیدتقی نوربخش ضمن بازدید از بخش‌های CSR ، اکسیژن ساز، اتاق عمل هشتم بیمارستان، بخش توسعه یافته NICU و سایت […]

تاپ خبر۲۴:مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی ضمن بازدید از بیمارستان شهدای کارگر یزد، از نزدیک در جریان روند ارائه خدمات به بیمه‌شدگان قرار گرفت.
به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از سازمان تأمین اجتماعی، دکتر سیدتقی نوربخش ضمن بازدید از بخش‌های CSR ، اکسیژن ساز، اتاق عمل هشتم بیمارستان، بخش توسعه یافته NICU و سایت اداری مالی بیمارستان که مجموعا در دولت تدبیر وامید احداث شده است، از روند توسعه و ارتقاء ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان اظهار رضایت کرد.
وی با توجه به مراجعات زیاد به بخش زایمان این بیمارستان، ایجاد سایت مجزای خانه زایمان شهدای کارگر را ضروری دانست و افزود : برای بهبود روند ارائه خدمات به بیمه شدگان با توجه به افزایش روزافزون تعداد بیمه شدگان و مراجعات استانهای همجوار به یزد ، باید طرح‌های توسعه‌ای بیمارستان شهدای کارگر طراحی و برنامه‌ریزی شود.
دکترنوربخش همچنین در رابطه با تأمین اعتبار تجهیز اتاق عمل هشتم بیمارستان و بخش‌های اضافه شده با توجه به راه‌اندازی واحد اداری و مالی و افزایش تخت‌های بیمارستان به ۳۰۰ تخت که یکی از نیازهای ضروری بیمارستان است، قول مساعد داد .