تاپ خبر۲۴: شرکت ایسوس به عنوان با ارزشترین برند در زمینه تولید مادربورد، مادربوردهایی جدید برپایه چیپست X99 برای پشتیبانی از پردازنده های سری Broadwell-E اینتل معرفی کرد. سری Signature ایسوس شامل مادربورد های X99-Deluxe II، X99-A II، X99-E هستند که در ادامه به توضیحات کلی در باره این سری می پردازیم: Signature پرفروشترین و […]

تاپ خبر۲۴: شرکت ایسوس به عنوان با ارزشترین برند در زمینه تولید مادربورد، مادربوردهایی جدید برپایه چیپست X99 برای پشتیبانی از پردازنده های سری Broadwell-E اینتل معرفی کرد.

سری Signature ایسوس شامل مادربورد های X99-Deluxe II، X99-A II، X99-E هستند که در ادامه به توضیحات کلی در باره این سری می پردازیم:

Signature پرفروشترین و محبوب ترین سری مادربورد های ایسوس است؛ در این سری با استفاده از سوکت ابداعی ایسوس به نام OC Socket بیشترین کارایی برای پردازنده های جدید فراهم شده است. ۵ راهکار بهینه سازی، یک کلیک تا اورکلاکینگ و خنک کنندگی تمام عیار، ویژگی های نهادینه شده در این سری از مادربوردهای ایسوس است. Fan Xpert 4 نیز به تازگی با این سری معرفی شده تا مدیریت خنک کنندگی و کارایی فن ها را بیش از پیش تحت نظر داشته باشد. همچنین Fan Xpert 4 قادر است تا نوع PWM/DC بودن فن های متصل به هِدر را بهینه سازد و از لحاظ سخت افزاری با فن های آمپراژ بالا نیز سازگار است. مدیریت دقیق و بهبود در کارایی پمپ خنک کننده های آبی در بایوس UEFI این مدل ها بیش از پیش ساده و بهینه تر شده است.

ایسوس برای زیباتر شدن سیستم اسمبل شده توسط کاربران، ویژگی ترکیب رنگی Aura را در این سری هم گنجانده تا ظاهر مادربورد برای هر سلیقه ای متناسب باشد. نور حاصل شده از LED های RGB در اطراف سینک خنک کننده چیپست X99 و اسلات های PCIe برای کاربران قابل تغییر است، همچنین در این سری ایسوس برای استحکام بیشتر اسلات PCIe در هنگام نصب کارت گرافیک های سنگین، از SafeSlot استفاده کرده که این راهکار توسط یک سپر محافظ و لحیم اضافه به مادربود ساخته شده است.

همچنین ایسوس برای سری Signature امکاناتی از قبیل: راهکارهای اتصالی نسل بعد یعنی پورت U.2 و M.2 برای ذخیره سازهای پرسرعت با رابط PCIe و پهنای باند ۳۲ گیگابیت بر ثانیه، شبکه بی سیم ۳×۳ ۸۰۲٫۱۱ac و رابط USB 3.1 از هر دو نوع A وC، مجهز کرده است.

همچنین در مادربوردX99-Deluxe II یک کارت توسعه ASUS ThunderboltEX 3 به رایگان قرار داده تا سرعت انتقال ۴۰ گیگابیت بر ثانیه نیز در این سری از مادربوردها قابل دستیابی باشد.

در این مدل برای بخش صوتی نیز، مانند سری قبل، از کارت صدای با فناوری Crystal Sound 3 استفاده شده است. خازن های ژاپنی، جدا سازی بخش صوتی به صورت فیزیکی با یک خط نورانی و مجموعه قطعات با کیفیت برای داشتن صدایی رسا و شفاف، جلوه های صوتی را با کارآمدی این سری از مادربوردهای ایسوس ترکیب کرده تا تجربه ای جدید از آخرین پردازنده های اینتل به کاربر برساند.