تاپ خبر۲۴: شرکت ایسوس به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان درایوهای نوری در جهان، جدید ترین درایو نوری فوق باریک خود را با نام ZenDrive U8M معرفی کرده است. این محصول جدید با پشتیبانی از رابط USB-C® و طراحی فوق باریک و لوکس برای استفاده در الترابوک ها و نوت بوک های جدید عرضه […]

تاپ خبر۲۴: شرکت ایسوس به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان درایوهای نوری در جهان، جدید ترین درایو نوری فوق باریک خود را با نام ZenDrive U8M معرفی کرده است.

این محصول جدید با پشتیبانی از رابط USB-C® و طراحی فوق باریک و لوکس برای استفاده در الترابوک ها و نوت بوک های جدید عرضه شده است.

نمادین، ساختار فوق باریک، برای لپتاپ های مدرن

ZenDrive U8M از ساختار فوق باریک با ضخامت ۱۳ میلیمتری بهره می برد. قاب بیرونی آن برگرفته شده از طراحی نمادین Zen ایسوس با دوایر متحدالمرکز است تا ظاهر لوکس درایو نوری در هنگام استفاده از لپتاپ های مدرن امروزی حفظ شود.

این دستگاه جدید با سادگی با رابط USB-C® به همه لپتاپ های جدید وصل می شود و از ویژگی Ready To Plug نیز پشتیبانی می کند. تنها یک پورت برای انتقال داده ها و انرژی مورد نیاز U8M کافی است و برخلاف برخی دیگر از درایوهای اکسترنال، نیازی به اشغال کردن پورت های USB دیگر در هنگام کار نمی باشد. همچنین درایو ZenDrive U8M به طور کامل با سیستم عامل های Windows و Mac سازگار بوده و تمامی فرامین و عملکردهای مربوط به پشتیبان گیری یا پخش محتوا را به طور کامل و بی نقص اجرا می کند.

تصاویر و ویدئوهای ارزشمند خود را برای نسل های بعدیتان به ارث بگذارید

ZenDrive U8M از M-Disc نیز پشتیبانی می کند. این راهکار یکی از بهترین راهکارهای حفظ و آرشیو اطلاعات دیجیتال است. عکس های خانوادگی، اطلاعات شخصی، داده های ارزشمندی که شاید دلتان بخواهد برای بیش از ۱۰۰۰ سال با خیال راحت از امنیت پایستگی آن، به صورت ایمن از آنها نگهداری کنید را می توانید بر روی دیسک های موسوم به M-Disc نوشته و استفاده کنید.

استفاده ساده و راهکار پشتیبان گیری همه جانبه

درایو اکسترنال ZenDrive U8M ایسوس، ساده ترین راهکار پشتیبان گیری را برای سیستم عامل ویندوز در اختیارتان قرار می دهد. تنها چیزی که برای پشتیبان گیری به آن نیاز دارید یک دیسک خام است و U8M برایتان با پشتیبانی از داده های کد شده و دارای رمز عبور می تواند اطلاعاتتان را پشتیبان گیری نماید. همچنین ZenDrive U8M ایسوس به همراه بسته نرم افزاری Nero BackItUp برای پشتیبان گیری ساده و حرفه ای از آرشیو عکس ها، فیلم ها و اطلاعات شما عرضه می شود.