تاپ خبر۲۴: ایسوس برند نخست گیمینگ در جهان و بزرگترین تولید کننده نمایشگرهای گیمینگ، از سه نمایشگر گیمینگ سازگار با فناوری G-Sync شرکت NVIDIA با نرخ تازه سازی متغییر (VRR) به منظور لذت کامل از گیمینگ واقعی رونمایی کرد. نمایشگر ۲۴ اینچی VG248QG، VG258QR با پنل ۲۴٫۵ اینچ و نمایشگر VG278QR با پنل ۲۷ اینچ، […]

تاپ خبر۲۴: ایسوس برند نخست گیمینگ در جهان و بزرگترین تولید کننده نمایشگرهای گیمینگ، از سه نمایشگر گیمینگ سازگار با فناوری G-Sync شرکت NVIDIA با نرخ تازه سازی متغییر (VRR) به منظور لذت کامل از گیمینگ واقعی رونمایی کرد.

نمایشگر ۲۴ اینچی VG248QG، VG258QR با پنل ۲۴٫۵ اینچ و نمایشگر VG278QR با پنل ۲۷ اینچ، نرخ تازه سازی بسیار بالای ۱۶۵ هرتز و زمان پاسخگویی ۰٫۵ میلی ثانیه در سبد کالای نمایشگرهای گیمینگ جدید ایسوس جای گرفته است.

این نمایشگرها با گواهی سازگاری کامل NVIDIA G-Sync ™ برای نرخ سازی متغییر (VRR) با کارت گرافیک های جدید سری NVIDIA GeForce® GTX 10، GeForce GTX 16 و سری GeForce RTX 20 عرضه شده اند. در هر سه سایز پنل ۲۷، ۲۴٫۵ و ۲۴ اینج ویژگی VRR به صورت خودکار فعال بوده و بازی هایی نظیر Fortnite، Apex Legends™، Overwatch®، PUBG، CS:GO و Call of Duty® که به نرخ تازه سازی بالا نیازمندند را به طور کامل پشتیبانی می کنند. این گواهی سازگاری در ادامه همکاری قدرتمند شرکت های ایسوس و NVIDIA در نمایشگاه CES2019 که در آن از مدل های سازگار با فناوری G-Sync ( ROG Strix XG258Q، XG248Q، MG278Q، VG278Q و VG258Q) رونمایی شده بود، می باشد.

ایسوس به عنوان یک رهبر در دنیای نمایشگرهای گیمینگ، با معرفی نخستین نمایشگر گیمینگ با فناوری NVIDIA G-Sync با مدل ROG Swift PG278Q در سال ۲۰۱۴ ، و در ادامه آن با سری موفق ROG Swift توانست به عنوان برترین برند تولید کننده نمایشگرهای گیمینگ، عنوان پرفروشترین برند نمایشگرهای گیمینگ را به خود اختصاص دهد.

از زمان عرضه برنامه و نقش راه فناوری G-Sync توسط NVIDIA، ایسوس به عنوان تنها کمپانی در زمینه تولیدات نمایشگرهای سازگار، در دو مرحله درون کارخانه ای به صورت مستقل و برون سپاری، سازگاری نمایشگرهای خود را با NVIDIA G-Sync در بین هزاران کارت گرافیک تولید شده در جهان، نمایشگرهای دارای گواهی G-Sync را تست و تولید می کند. همچنین این شرکت با هشت سایز پنل در مدل و نرخ تفکیک پذیری مختلف، آزادی انتخاب را برای کاربران خود در دسترس قرار داده است.

VG278QR، VG258QR و VG248QG ایسوس

طراحی این نمایشگرها بر اساس گیمینگ حرفه ای بوده و پنل بی نقص و فوق سریع آنها، در تفکیک پذیری FHD، و نرخ پاسخگویی ۰٫۵ ثانیه، محیط بازی را بسیار نرم و روان برای گیمرها آماده می سازد. در کنار این پنل حرفه ای، فناوری Extreme Low Motion Blur (ELMB)، از ایجاد هرگونه سایه و کشش در صحنه های اکشن جلوگیری کرده و گیمر همواره تصویری یکدست و سریع را مشاهده می کند.

همچنین نمایشگر های VG248QG، VG258QR و VG278QR از ویژگی های گیمینگ ایسوس نظیر GamePlus و GameVisual بهره برده و به طور کلی خیال گیمرها را از داشتن نمایشگری ایده آل با قیمتی مناسب آسوده کرده است.