تاپ خبر۲۴: لوازم ضروری هنگام خروج از منزل کیف‌پول، کلید، لوکز حتما بارها با این صحنه مواجه شده‌اید که شخصی پیاده یا سوار خودرو، از شما نشانی جایی خاص مثل یک اثر تاریخی یا مکانی تفریحی را می‌پرسد یا در مورد نیازهایی مثل نزدیک‌ترین پمپ‌بنزین، رستوران، سرویس بهداشتی، محلی برای اقامت یا مرکز خرید راهنمایی […]

تاپ خبر۲۴: لوازم ضروری هنگام خروج از منزل

کیف‌پول، کلید، لوکز
حتما بارها با این صحنه مواجه شده‌اید که شخصی پیاده یا سوار خودرو، از شما نشانی جایی خاص مثل یک اثر تاریخی یا مکانی تفریحی را می‌پرسد یا در مورد نیازهایی مثل نزدیک‌ترین پمپ‌بنزین، رستوران، سرویس بهداشتی، محلی برای اقامت یا مرکز خرید راهنمایی می‌خواهد. با توسعه شهرها، افراد محلی به سختی می‌توانند در مورد منطقه‌ای که خود در آن ساکن نیستند، اطلاعات درست و دقیقی ارائه کنند. جالب‌تر این که در بسیاری مواقع، در مورد مشاغل فعال در محدوده سکونت‌مان هم اطلاعات کافی و کارآمدی نداریم.
روابط عمومی لوکز- اکنون به یاری فناوری، اپلیکیشنی به نام لوکز ما را از سرگردانی در محل‌هایی که نمی‌شناسیم نجات داده و با همراه داشتن آن، بدون دغدغه هر‌چه نیاز داشته باشیم در مورد قصد و مقصدمان کشف کنیم، در گوشی همراه خود در اختیار داریم. در لوکز ده‌ها هزار مکان موثق، در نزدیک به دویست دسته‌بندی مختلف اعم از پمپ‌بنزین‌ها، کافه‌ها و رستوران‌ها، سرویس‌های بهداشتی، بانک‌ها و خودپردازها، مراکز پزشکی و درمانی ثبت شده و کاربران به صورت پیوسته، صحت اطلاعات را پایش می‌کنند. کار با لوکز بسیار ساده و استفاده از امکانات متنوع آن رایگان است. لوکز را می‌توانید از https://tkn.ir/locs دانلود کنید.
تنوع‌طلبی، میل به اکتشاف و تجربه پدیده‌های جدید، انسان را به سوی مکان‌های تازه و ناشناخته می‌کشاند. به فصل سفرهای تابستانی نزدیک می‌شویم، تعطیلات نیمه خرداد هم بهانه خوبی برای سفر، تجدید قوا و لذت بردن از همراهی خانواده و دوستان است. لوکز می‌تواند با کشف تمام مکان‌هایی که شاید بارها از چند متری آن‌ها عبور، ولی هرگز به آن‌ها توجه نکرده‌ایم، به شهرهای مقصدمان هویتی متفاوت بدهد. در زمان قدیم، هنگامی که شخصی به محلی ناشناخته وارد می‌شد، با یک نفر “بلد” هم‌سفر می‌شد تا گوشه کنار آن دیار را بشناسد، از این پس لوکز در تمام سفرها، “بلد” و همراه‌مان خواهد بود.
لوکز یک اپلیکیشن ایرانی است که در جشنواره وب و موبایل سال ۹۵ به عنوان اپلیکیشن برگزیده انتخاب شده و امتیاز بالا و نظرات مثبت کاربران نشان‌دهنده کارآیی و جامع بودن آن است. اپلیکیشن لوکز با سهولت فوق‌العاده در استفاده و بر مبنای اطلاعات تایید شده‌ای که از مراجع رسمی دریافت کرده، مکان‌های شهری را دسته‌بندی کرده و به ما امکان جست‌وجو در میان آن‌ها، مشاهده اطلاعات آن مکان و مسیریابی پیاده و سواره تا محل مورد نظر را می‌دهد. علاوه بر داده‌های رسمی، به عنوان کاربر لوکز هم می‌توانیم نسبت به تکمیل کردن و ویرایش اطلاعات موجود و ثبت مکان‌های جدید در اپلیکیشن اقدام کنیم. بات تلگرامی لوکز هم تمام این امکانات را در بستر پیام‌رسان محبوب تلگرام به کاربران ارائه می‌کند. ما در کنار ۱۵۰هزار کاربر دیگر لوکز، با استفاده از خرد جمعی، هم شهرهای مقصدمان را کشف می‌کنیم و هم به شهر خودمان معنای تازه‌ای می‌دهیم