تاپ خبر۲۴: بانک ملی ایران در بیست و چهارمین شب ماه مبارک رمضان مصادف هفته اطعام و اکرام، میزبان بالغ بر ۳۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی‌(ره) بود. به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این ضیافت از مددجویان مذکور پذیرایی شد و مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال از محل بودجه […]

تاپ خبر۲۴: بانک ملی ایران در بیست و چهارمین شب ماه مبارک رمضان مصادف هفته اطعام و اکرام، میزبان بالغ بر ۳۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی‌(ره) بود.
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این ضیافت از مددجویان مذکور پذیرایی شد و مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال از محل بودجه تبلیغات در اختیار این نهاد قرار گرفت تا در راستای اشتغال و توانمندسازی این عزیزان بکار گرفته شود.
دکتر همتی در این مراسم، که جمعی از مسئولان کمیته امداد امام خمینی‌(ره) نیز حضور داشتند بیان داشت: بانک ملی ایران برای اهداف خیرخواهانه و کمک به افراد آسیب‌پذیر جامعه و حمایت مالی از کمیته امداد امام خمینی‌(ره) آمادگی کامل دارد.
وی به همکاری‌های نزدیک بانک ملی ایران و کمیته امداد امام خمینی (ره) در طول سالیان متمادی اشاره کرد و افزود : کمیته امداد یادگار امام راحل است که با همت و تلاش مدیران با سابقه و دلسوز این نهاد، خدمات گوناگون و ارزنده‌ای را به مددجویان و افراد تحت پوشش خود ارائه می‌کند.
رئیس هیأت مدیره بانک ملی ایران ارائه خدمات به این نهاد تاثیرگذار در جامعه را افتخاری بزرگ برای مدیریت و کارکنان بانک خواند و افزود: حمایت‌های اقشار مختلف جامعه از ایتام باید به صورت یک فرهنگ خاص، مورد توجه قرار گیرد.
دکتر همتی در پایان سخنان خود از جوانان و نوجوانان حاضر در این مراسم خواست با تلاش و کوشش و تحصیل علم و دانش و کسب مدارج بالای علمی، پاسخ مناسبی به زحمات ، تلاش‌ها و حامیان مالی خود بدهند.
در بخش دیگری از این مراسم سید محمد علی هاشمی قائم مقام سرپرست کمیته امداد امام خمینی‌(ره) ضمن قدردانی از کمک‌های بی دریغ بانک ملی ایران گفت: حضور ایتام در جمع مدیران و کارکنان بانک ملی ایران افتخاری بزرگ برای مجموعه کمیته امداد و افراد تحت پوشش این نهاد است.
وی به حسن همکاری بانک ملی ایران و کمیته امداد اشاره کرد و افزود: بانک ملی ایران به رغم دغدغه‌های کاری و رسالتی که نسبت به تمامی مردم و همچنین گردش چرخه اقتصادی کشور دارد، همواره با حمایت‌های مالی خود، پشتیبانی لازم، از مددجویان دیگر بخش‌های این نهاد را به نحو احسن انجام داده است.
هاشمی اشتغال و توانمندسازی خانواده‌های مددجو را از اهداف کمیته امداد بر شمرد و اظهار داشت: مسئولان کمیته امداد امام خمینی(ره) برای تامین اهداف مذکور از بانک‌ها و کمک‌های مردمی بیشترین انتظار را دارند.
وی در پایان با آرزوی توفیق روز افزون و سلامتی برای خانواده بزرگ بانک ملی ایران به عنوان یکی از حامیان مالی فرزندان بی سرپرست کمیته امداد امام خمینی‌(ره)، از برپایی این ضیافت و تلاش‌ها و حمایت‌ ۵۰۰ میلیون ریالی این بانک قدردانی کرد.