پنج شنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۷

اهدای لوح و تندیس چهارمین همایش سراسری کیفیت به شرکت نفت ایرانول

اهدای لوح و تندیس چهارمین همایش سراسری کیفیت به شرکت نفت ایرانول

تاپ خبر۲۴: چهارمین همایش سراسری کیفیت با رویکرد نقش کیفیت در ارتقای سطح بهره وری سازمان ها و بنگاه های اقتصادی، ۲۲ مردادماه ۹۷ با حضور سید حمید کلانتری معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حکیم عطار رییس اسبق سازمان ملی استاندارد ، علی‌اکبر اولیا رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران و مدیران برخی از سازمان ها و شرکت ها دولتی و خصوصی در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرنول، در این همایش، لوح و تندیس چهارمین همایش سراسری کیفیت به شرکت نفت ایرانول اهدا شد که مهندس اسکندری مدیر کنترل ، کیفیت و پژوهش به نمایندگی از مهندس اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول آن را دریافت کرد.

این همایش با حمایت وزارت صنعت و معدن و تجارت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان ملی استاندارد، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان سازمان ملی بهره وری ایران برگزار شد.

گفتنی است؛ چهارمین همایش سراسری کیفیت به همراه اجرای پانل های تخصصی و کارگاه های آموزشی با موضوعاتی در راستای اهداف و محورهای همایش با حضور کارشناسان و متخصصان این حوزه برگزار گردید.

مراسم تجلیل از حاضرین و حامیان کیفیت در تولیدات و خدمات کشور، برپایی نمایشگاه جانبی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما، برگزاری جشنواره معرفی محصولات و خدمات درجه یک بنگاه های اقتصادی در حاشیه همایش و رونمایی از تمبر ویژه همایش کیفیت توسط مقامات عالی کشور از دیگر برنامه های اجرا شده در این همایش بود.

نوشته شده توسط سايت خبري تحليلي تاپ خبر 24 در سه شنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۹ ق.ظ

دیدگاه