تاپ خبر۲۴ :بانک شهر “شاهین طلایی” سومین جشنواره تبلیغات دیجیتال ایران را که با تاکید بر سه اصل “خلاقیت، اثربخشی، حق انتخاب مشتری” برگزار شد ، از آن خود کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، در این جشنواره که با حضور جمعی از مسولان عالی رتبه کشوری، […]

تاپ خبر۲۴ :بانک شهر “شاهین طلایی” سومین جشنواره تبلیغات دیجیتال ایران را که با تاکید بر سه اصل “خلاقیت، اثربخشی، حق انتخاب مشتری” برگزار شد ، از آن خود کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، در این جشنواره که با حضور جمعی از مسولان عالی رتبه کشوری، انجمن صنفی تبلیغات آژانس ها و کانون های تبلیغاتی، روابط عمومی‌ها و شرکت‌های تولیدی و خدماتی در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد ، بانک شهر موفق شد تا “شاهین طلایی” این دوره از جشنواره تبلیغات ایران را به خود اختصاص دهد.
بر این اساس، جایزه این دوره از جشنواره به دلیل موفقیت‌های این بانک در حوزه تبلیغات دیجیتال، مرتبط با کمپین فضای مجازی “شهر من” به بانک شهر اهدا شد.
گفتنی است، بیش از ۲ هزار اثر تبلیغاتی به دبیرخانه سومین جشنواره تبلیغات ایران ارسال شد و در حدود ۱۲۰ اثر از سوی هیات داوران شایسته تقدیر اعلام شدند.