تاپ خبر۲۴ : جوایز برندگان طرح کیمیا ویژه دارندگان کارتخوان های فروشگاهی بانک ملت اهدا شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملّت، در مراسمی که  با حضور جمعی از مدیران این بانک و شرکت به پرداخت ملت و جمعی از دارندگان کارتخوان های فروشگاهی بانک ملت برگزار شد، با اهدای جوایز از […]

تاپ خبر۲۴ : جوایز برندگان طرح کیمیا ویژه دارندگان کارتخوان های فروشگاهی بانک ملت اهدا شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از روابط عمومی بانک ملّت، در مراسمی که  با حضور جمعی از مدیران این بانک و شرکت به پرداخت ملت و جمعی از دارندگان کارتخوان های فروشگاهی بانک ملت برگزار شد، با اهدای جوایز از تعدادی از دارندگان این کارتخوان ها قدردانی شد.

بر اساس این گزارش، در دوّمین فصل متوالی جشنواره کیمیا یک دستگاه خودرو النترا، سه دستگاه خودرو پارس، ۱۲۰ سکه، ۱۰۰ تبلت و تلفن همراه به پذیرندگان پایانه های فروش بانک ملّت اهدا شد.
بر این اساس، برندگان این دوره از جشنواره با استفاده از سیستم گوی وگردونه  و رایانه مشخص شدند که جوایز آن در این مراسم به برندگان اهدا شد.
دوّمین جشنواره فصلی طرح کیمیا با شعار”کیمیا پاسخ متفاوت به اعتماد شما” برگزار شد و در قرعه کشی نیز پذیرندگانی که مجموع امتیازات آنها تا پایان آذرماه به ۵۰۰ امتیاز رسیده بود، شرکت داده شدند.