تاپ خبر۲۴: شرکت انتقال داده های آسیاتک موفق به کسب تقدیر نامه کیفیت چهار ستاره از سیزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران شد. به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی شرکت آسیاتک، در این همایش که در روز سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ به همت سازمان ملی استاندارد و درسالن همایش های صدا و سیما […]

تاپ خبر۲۴: شرکت انتقال داده های آسیاتک موفق به کسب تقدیر نامه کیفیت چهار ستاره از سیزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران شد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ از روابط عمومی شرکت آسیاتک، در این همایش که در روز سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ به همت سازمان ملی استاندارد و درسالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، نتایج ارزیابی سیزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت اعلام و از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد.
بر اساس این گزارش در این ارزیابی محمد صالحی نژاد معاون اجرایی شرکت انتقال داده­های آسیاتک به نمایندگی از این شرکت به دلیل مدیریت کیفیت جهت خدمات اینترنت پرسرعت ADSL2+ موفق به دریافت تقدیرنامه اشتهار به کیفیت چهارستاره از سوی سازمان ملی استاندارد ایران شد.
در این همایش که طی آن پیامی از سوی دکتر علی لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی جهت اهمیت کیفیت و لزوم توجه به آن در تمامی سطوح قرائت گردید، دکتر محمد شریعتمداری معاون اجرایی ریس جمهور، مهندس بیژن زنگنه وزیر نفت، دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران به همراه مرتضی صفاری رئیس کمیته خارجی مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشته و ایراد سخنانی پیرامون اهمیت کیفیت و استاندارد برای حاضرین پرداختند.
در پایان این خبر امده است: شرکت آسیاتک اخیرا با نظرسنجی سراسری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از بیش از ۲۹ هزار کاربر اینترنت در سراسر کشور در پنج محور کیفیت، تناسب قیمت و تنوع طرح، رسیدگی به شکایات، پشتیبانی و وفاداری مشتریان، برای دومین بار به عنوان برترین اپراتور ارائه دهنده اینترنت پر سرعت ADSL کشور شناخته و معرفی شده است.