تاپ خبر ۲۴ : بانک پارسیان در راستای اجرای برنامه‌های مسئولیت اجتماعی، تعداد ی از سیستم‌های رایانه‌ای خود و تعداد قابل توجهی نوشت افزار را به اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده در استان کهکیلویه و بویراحمد اهدا کرد. بر اساس این گزارش؛ بانک پارسیان تعداد ۹ دستگاه کیس و مانیتور به همراه کیبورد و […]

تاپ خبر ۲۴ : بانک پارسیان در راستای اجرای برنامه‌های مسئولیت اجتماعی، تعداد ی از سیستم‌های رایانه‌ای خود و تعداد قابل توجهی نوشت افزار را به اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده در استان کهکیلویه و بویراحمد اهدا کرد.

بر اساس این گزارش؛ بانک پارسیان تعداد ۹ دستگاه کیس و مانیتور به همراه کیبورد و موس و تعداد ۶۴۵ بسته نوشت افزار را طی مراسمی به آموزش و پرورش شهرستان لنده اهدا کرده است.
گفتنی است؛ فراهم آوردن زیرساخت‌ها و زمینه‌های لازم برای نقش آفرینی مدارس به‌عنوان کانون و محور کسب تجربیات پرورشی و آموزشی و تقویت و نهادینه‌سازی مشارکت در نظام آموزشی به ویژه در مناطق محروم به‌منظور ارتقای جایگاه نظام تعلیم و تربیت کشور، از سیاست‌ها و راهبردهای بانک پارسیان در راستای تحقق اهداف عالیه آموزشی و پرورشی نظام اسلامی است.