تاپ خبر۲۴:مشتریان بانک صادرات ایران در تیر ماه سالجاری حدود ۱۰ میلیون تراکنش خود را از طریق سیستم تلفن بانک انجام داده‌اند. این بانک به منظور رفاه حال مشتریان و در جهت ارائه خدمات بانکی اعم از اطلاع از مانده و گردش حساب، پرداخت قبوض خدماتی تلفنبانک را راه اندازی نموده که این سامانه در […]

تاپ خبر۲۴:مشتریان بانک صادرات ایران در تیر ماه سالجاری حدود ۱۰ میلیون تراکنش خود را از طریق سیستم تلفن بانک انجام داده‌اند.

این بانک به منظور رفاه حال مشتریان و در جهت ارائه خدمات بانکی اعم از اطلاع از مانده و گردش حساب، پرداخت قبوض خدماتی تلفنبانک را راه اندازی نموده که این سامانه در تیرماه سالجاری پاسخگوی ۹ میلیون و ۹۱۴ هزار تماس مشتریان از سراسر کشور بوده است. این بانک با هدف تسریع در ارایه خدمات به مشتریان و کاهش در هزینه ها و کاهش مدت انتظار در شعب بانک و سفرهای درون شهری و وقت مشتریان مرکز صدای سپهر ۰۹۶۰۲ را بصورت شبانه روزی راه اندازی نموده و مشتریان می توانند ضمن تماس با این شماره علاوه بر دریافت خدمات تلفنبانک از مشاوره و راهنمایی کارشناسان برخوردار و انتقادات و شکایت خود را نیز اعلام نمایند.

شایان ذکر است که مرکز صدای سپهر با هدف پاسخگویی به سوالات مشتریان درزمینه خدمات بانک صادرات ایران، دریافت انتقادها، پیشنهادها، راهنمایی مشتریان و ارایه خدمات غیرحضوری نظیر تلفنبانک، پرداخت قبوض خدمات شهری، اطلاع رسانی در خصوصی سهام و… ایجاد شده است و نقش بسزایی در کاهش ترافیک، آلودگی هوا، هزینه‌ها و وقت هموطنان دارد. این سامانه خدمات‌ دیگری همچون انتقال‌ وجه، دریافت رمزحساب، مسدود نمودن کارت، تغییر رمزحساب، دریافت صورتحساب از طریق دورنگار را برای مشتریان فراهم ساخته است

گفتنی است این بانک تاکنون حدود ۴۹ میلیون را برای هموطنان افتتاح و بیش از ۳ هزار و ۹۸۰ دستگاه خودپرداز، ۳۸۰ هزار دستگاه پایانه فروش نصب و راه انداری نموده و ابزارهای پرداخت این بانک به طور متوسط هر ماه ۴۳۰ میلیون تراکنش مالی مشتریان و حدود ۶۱ میلیون تراکنش شتابی را با موفقیت انجام می دهند.