تاپ خبر۲۴: وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی حسین قضاوی را به سمت معاون امور بانکی، بیمه و شرکتهای دولتی وزارت اقتصاد منصوب کرد. به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از شادا ، در متن حکمی که از سوی علی طیب نیا صادر شده آمده است: نظر به تعهد، تخصص، دانش و توانمندی های […]

تاپ خبر۲۴: وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی حسین قضاوی را به سمت معاون امور بانکی، بیمه و شرکتهای دولتی وزارت اقتصاد منصوب کرد.

به گزارش تاپ خبر۲۴ به نقل از شادا ، در متن حکمی که از سوی علی طیب نیا صادر شده آمده است: نظر به تعهد، تخصص، دانش و توانمندی های ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به این سمت منصوب می شوید. انتظار می رود تمام مساعی خود را با جلب توان تخصصی همکاران، کارشناسان و صاحبنظران به منظور انجام وظایف قانونی محوله و به ویژه در راستای عملیاتی نمودن سند راهبردی وزارتخانه و تبیین و اجرای ماموریت های آن معاونت به کار گیرید.
در ادامه این حکم آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال در جهت تحقق اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، حضوری همه جانبه داشته باشید. توفیق و سربلندی جنابعالی را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله از خداوند منان مسالت می نمایم.
همچنین وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکم جداگانه ای ضمن تشکر و قدردانی از خدمات سی ساله محمد پاریزی معاون سابق بانکی، بیمه و شرکتهای دولتی ،ایشان را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.
در بخشی از این حکم خطاب به پاریزی آمده است: خدمت و تلاش صادقانه در راستای استحکام پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلا و پیشرفت ملت بزرگوار ایران از ارزش والایی برخوردار است ضمن قدردانی از تلاشهای خالصانه جنابعالی در پیشبرد اهداف این وزارت طی تصدی معاون امور بانکی، بیمه و شرکتهای دولتی ، به موجب این حکم به سمت “مشاور وزیر” منصوب می شوید.
لازم به ذکر است که محمد پاریزی پس از سی سال خدمت صادقانه روز گذشته به افتخار بازنشستگی نائل آمدند.